banner731

Mahir Ünal: Recep Tayyip Erdoğan Lider, Kılıçdaroğlu İse Meşruiyeti Tartışmalı Bir Genel Başkandır

Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tarafından açıklanan 13 maddelik ekonomi paketine yönelik olarak eleştiride bulundu. İşte Mahir Ünal'ın açıklamalarından satır başları...

GÜNDEM 11.08.2018, 17:15 11.08.2018, 17:21
Mahir Ünal: Recep Tayyip Erdoğan Lider, Kılıçdaroğlu İse Meşruiyeti Tartışmalı Bir Genel Başkandır

Mahir Ünal Twitter hesabı üzerinden Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun eleştirdi.

Kılıçdaroğlu'nun 13 maddelik ekonomi paketi açıklamasından sonra ifadelerde bulunan Ünal Kılıçdaroğlu'na Kılıçdaroğlu ise meşruiyeti tartışmalı bir genel başkandır dedi.

Mahir Ünal yaptığı paylaşımlarda ise;

"Kemal Kılıçdaroğlu’nun, Türkiye’ye yönelik kur manipülasyonu destekli  uluslararası bir operasyon düzenlenirken yine operasyonun sözcülüğünü üstlenmesine şaşırmadık.

Hükümete yönelik ‘yaptırım paketi’ adı altında yalan, yanlış, iftira dolu tüm argümanlarını bu pakete doldurması, tam anlamıyla bir siyasi karaborsacılıktır.

Bugün yaşananlara ve açıklamalara bakıldığında, dolar kuru ile ilgili dalgalanmanın manipülatif olduğu ve ekonomik gerçeklerle bağdaşmadığı apaçık ortadayken Kılıçdaroğlu, aldığı pozisyon ile Türkiye karşıtlarının safında yer almıştır.

Kılıçdaroğlu bilmelidir ki, Türkiye bugüne kadar kendisinin de sözcülük görevini üstlendiği onlarca hamleyi, Cumhurbaşkanımızın dik duruşu, milletimizin kenetlenmesi ile aşmıştır. Bu sebeple Recep Tayyip Erdoğan Lider, Kılıçdaroğlu ise meşruiyeti tartışmalı bir genel başkandır." dedi.

MAHİR ÜNAL'IN PAYLAŞIMLARI

Kamupersoneli.net I ANKARA
 

Yorumlar (0)