Maltepe'de dehşet evi! Babasının annesine yaptıklarını öğrenince babasını bıçaklayarak öldürdü

İstanbul Maltepe'de annesini aldattığını iddia ettiği babasını kalbinden 5 kez bıçaklayarak öldürdü. Kavga sırasında sesleri duyan komşuları dehşete düştü!..

GÜNDEM 22.09.2019, 10:48
Maltepe'de dehşet evi! Babasının annesine yaptıklarını öğrenince babasını bıçaklayarak öldürdü

İstanbul'un Maltepe ilçesinde Yusuf B. ve Nurten B. çiftinin iki çocuğundan biri olan Akın B.,(17) annesini aldatmakla suçladığı babasını bıçaklayarak öldürdü.

Olay, İstanbul'un Maltepe ilçesinin Çınar Mahallesi'ndeki Kadir Has Caddesi'nde bulunan 3 katlı binanın ikinci katında önceki akşam yaşandı. İddiaya göre, baba Yusuf B. ile oğlu Akın B. arasında annesini aldattığı iddiasıyla bir tartışma çıktı.

BABASINI KALBİNDEN BIÇAKLADI

Akın B. bıçakla babası Yusuf B.'yi başından ve kalbinden 5 defa bıçakladı. Kavga sırasında sesleri duyan komşuları ise dairenin kapısına gelerek zili çaldı. Komşularının ısrarı üzerine uzun süre sonra kapıyı açan Akın B. "Ambulans çağırın" dedi. İhbar sonrası olay yerine gelen sağlık ekipleri Yusuf B.'nin hayatını kaybettiğini tespit etti. Polis ise dairede yaklaşık iki saat incelemelerde bulundu. Olayın ardından Akın B. Üsküdar Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğü'ne bağlı ekipler tarafından gözaltına alındı.

Akın B.'nin psikolojik sorunları olduğu iddia edildi. Babasını da annesini aldatmakla suçladığı için öldürdüğü ileri sürüldü. Yusuf B.'nin cenazesinin morga kaldırıldığı sırada kız kardeşi sinir krizi geçirdi. Acılı kardeşi komşuları teselli etti. Olayı sonradan öğrenen ve olay sırasında dayısının evinde bulunan Yusuf B.'nin eşi Nurten B. ise fenalaşarak hastaneye kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Yorumlar (3)
azize 4 hafta önce
Allahım bizleri şeytan ve şeytanlaşmış insanlardan koru bu aile cinnetleri tek sebebi Allahın yolundan şaşıp şeytanın tuzağa düşenlerdir artık şeytanı evinizde besliyorsunuz şeytan kurtulmak ise Allaha inanmak sığınmak tevvekül etmekten geçer Allah yardımcımız olsun aminn
2002 girisliyim yas 56 yasindayim ne zaman emekli olurum ayri ca ise gimeden once dogum yapanlar cocuk boclanmasi yapabilirmi 4 hafta önce
Nejla
Zeynep Ankara 3 hafta önce
Ssk geriye dönük borçlanma bizlerde istiyoruz yaşı dolana gün satın alalım bizlerde doğum ve yutdışı bağkur borçlanma hakkı istiyoruz adalet lütfen