Manisa'da 30 Ağustos Zafer Bayramı töreninde bir asker bayıldı

30 Ağustos Zafer Bayramı, Şehzadeler İlçesi Ardından saygı devamunda bulunularak, İstiklal Marşı okundu. Recep Tayyip Erdoğan'ın mesajının da okulu törende Manisa 1'inci Komando Eğitim Tugay Komutanlığı'ndan sonrakilandı Bayram Korkmaz günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yaptı. Konuşma geçen tören mangasındaki bir asker yere düşerek bayıldı.

GÜNDEM 30.08.2019, 11:31
Manisa'da 30 Ağustos Zafer Bayramı töreninde bir asker bayıldı

Manisa'da 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı ayarlama törende bir asker baygınlık geçirdi. Yanındaki arkadaşlarının haber vermesi üzerine bayılan askere törenlerinizi sağlık sağlık ilk müdahaleyi yaptı. Asker daha sonra ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Tören Şehzadeler Halk Eğitim Merkezi halk oyunu ekibinin gösterisinde devam etti. Meydandaki törenin sona ermesinin anlamı Manisa Valisi Ahmet Deniz, makamda tebrikleri kabul etti.
30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarına Manisa Valisi Ahmet Deniz, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisa 1'inci Komando Eğitim Tugay Komutanı Albay Güven Dere, AK Parti Manisa Milletvekilleri Semra Kaplan Kıvırcık ve Tamer Akkal, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, daire müdürleri, emniyet amirleri, giden ve vatandaşlar katıldı.

Yorumlar (1)
Mehmet. 2 hafta önce
Lütfen yaptığınız haberin metnini birkez kendiniz okur musunuz. Ne anlayacaksınız çok merak ediyorum..
Gazetecilik kimlerin eline kalmış..vay halimize..