MasterChef kim elendi? MasterChef Türkiye kim veda etti?

MasterChef yarışmasında bu hafta da nefesler tutuldu ve merakla kimin elendiği araştırılmaya başlandı. MasterChef Türkiye yarışmasında izleyiciler merakla, MasterChef kim elendi? MasterChef Türkiye kim veda etti? Sorularının cevaplarını araştırmaya başladı.

GÜNDEM 01.10.2019, 23:35 01.10.2019, 23:48
MasterChef kim elendi? MasterChef Türkiye kim veda etti?

TV8 ekranlarında yayınlanan ve 14 yarışmacının her hafta birbirleriyle yarıştığı MasterChef yarışmasında bu haftada eleme heyecanı dorukta yaşandı. Yayınlanan ilk bölümde takım yarışmasında mavi takım kazandı. Mavi takımın kazanmasıyla birlikte kırmızı takım eleme potasına gidecek iki ismi seçti.

MASTERCHEF KİM ELENDİ?

Kırmızı takımda eleme potasına her hafta olduğu gibi Eda düştü. Eda’nın yanı sıra kırmızı takımda eleme potasına yarışmaya geçtiğimiz haftalarda kalan Alican düştü. Alican ve Eda’nın karşısında ise bugün yayınlanan bölümde mavi takım kaybetti.

MASTERCHEF TÜRKİYE KİM VEDA ETTİ?

Kırmızı takımda eleme potasına düşen Eda ve Alican’ın karşısında ilk olarak Oğuzhan geçti. Yapılan oylama sonrasında kimin eleme potasına düşeceği belli olacak. Eleme potasında yarışacak 4 isim arasında da bu hafta elenecek isimler belli olacak.

MasterChef Türkiye yarışmasında elemeye bu hafta 4 isim kaldı. Kırmızı takımdan Eda ve Alican eleme potasına düşerken mavi takımdan ise Bahri ve Batuhan eleme potasına düştü.

MasterChef Türkiye yarışmasında elenen isim açıklandığında sizlerle payalaşacağız.

Yorumlar (0)