Mehmet Ali Erbil'in Sağlık Durumu Nasıl? Mehmet Ali Erbil Son Dakika!

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumu merak edilirken MALİ'nin kardeşi Prof. Dr. Yeşim Erbil ünlü şovmenin son sağlık durumuyla ilgili bilgi aktardı. Peki Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumu nasıl? Mehmet Ali Erbil hangi hastanede yatıyor? Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumuyla alakalı olarak Yeşim Erbil hangi açıklamada bulundu? Mehmet Ali Erbil hakkında merak edilen tüm detaylar sitemizde. Peki Mehmet Ali Erbil'in son durumu nasıl? işte merak edilenler...

GÜNDEM 21.12.2018, 19:59
Mehmet Ali Erbil'in Sağlık Durumu Nasıl? Mehmet Ali Erbil Son Dakika!

Mehmet Ali Erbil ile ilgili sevindirici haberler gelmeye devam ediyor.

Ünlü şovmenin kardeşi Prof. Dr. Yeşim Erbil, dün sosyal medyadan, “Abim solunum cihazında ayrıldı” diyerek müjdeli haberi duyurmuştu.

Söylemezsem Olmaz’a canlı yayında telefon bağlantısıyla katılan Yeşim Erbil, “Solunum cihazından ayrıldı, zamanla toparlanacak.

Sevdiği şeyleri ufak ufakta olsa yiyip içiyor. Mantı ve dolma yedi. Mehmet Ali Erbil yaşama tutunuyor dualarınız sayesinde” dedi.

"SEZİN'İ VE MUHSİNE'Yİ ÇAĞIRDI"

İşte Yeşim Erbil'in açıklamalarından satırbaşları:

"Temel yaşam fonksiyonlarının yerine gelmesi çok güzel bir şey. 10 gün zaman zarfında da küçük küçük konuşuyordu 'gelin' diyor;

Sezin'i Muhsine'yi çağırıyor. Hemşire hanımı çağırıyor. Çok net sohbet tarzında değil konuşması ama şimdi birazcık daha uzun konuşuyor.

65 günlük bir süreçten geçtiği için doğal olarak enerjisi çok fazla yok hemen yoruluyor. Şimdi yiyecek istiyor vişne suyu çok sever istedi." dedi.

Yorumlar (0)