Mehmet Ali Erbil'in Sağlık Durumu Nasıl? Sezin Erbil Açıkladı

Sezin Erbil’den babasının sağlık durumuyla ilgili flaş açıklama geldi. Bilindiği gibi evinde banyoda düşerek yaralanan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in yoğun bakımdaki 77. gününü doldurmak üzere. Yaşananlar ve sağlık durumuyla alakalı olarak bir açıklamada kızı Sezin'den geldi. Peki Mehmet Ali Erbil'in Sağlık Durumu Nasıl?

GÜNDEM 02.01.2019, 21:48 02.01.2019, 22:58
Mehmet Ali Erbil'in Sağlık Durumu Nasıl? Sezin Erbil Açıkladı

Instagram hesabından açıklama yapan Sezin Erbil, şu ifadeleri kullandı:

“Yoğun bakımda 77. gün. Bugün dualarınıza ihtiyacı var babamın. Açıklama yapmıyoruz çünkü durumu sürekli değişiklik gösteriyor. Tek inandığım toplu duanın gücü.”

Mehmet Ali Erbil ile ilgili sevindirici haberler gelmeye devam ediyor.

Ünlü şovmenin kardeşi Prof. Dr. Yeşim Erbil, dün sosyal medyadan, “Abim solunum cihazında ayrıldı” diyerek müjdeli haberi duyurmuştu.

Söylemezsem Olmaz’a canlı yayında telefon bağlantısıyla katılan Yeşim Erbil, “Solunum cihazından ayrıldı, zamanla toparlanacak.

Sevdiği şeyleri ufak ufakta olsa yiyip içiyor. Mantı ve dolma yedi. Mehmet Ali Erbil yaşama tutunuyor dualarınız sayesinde” dedi.

"SEZİN'İ VE MUHSİNE'Yİ ÇAĞIRDI"

İşte Yeşim Erbil'in açıklamalarından satır başları:

"Temel yaşam fonksiyonlarının yerine gelmesi çok güzel bir şey. 10 gün zaman zarfında da küçük küçük konuşuyordu 'gelin' diyor;

Sezin'i Muhsine'yi çağırıyor. Hemşire hanımı çağırıyor. Çok net sohbet tarzında değil konuşması ama şimdi birazcık daha uzun konuşuyor.

65 günlük bir süreçten geçtiği için doğal olarak enerjisi çok fazla yok hemen yoruluyor. Şimdi yiyecek istiyor vişne suyu çok sever istedi." dedi.

Evinde düşerek yaralanan ve hastaneye kaldırılan Mehmet Ali Erbil yoğun bakımda 69 günü geride bıraktı.

Konuşmaya ve yemek yemeye başlayan Erbil hakkında şoke eden bir iddia ortaya atıldı. Mehmet Ali Erbil'e, ayrıldığı sevgilisinin ailesinin saldırdığı ve ünlü şovmenin darp nedeniyle hastanelik olduğu öne sürüldü...

Kanal D'de yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programına telefonla bağlanan Mehmet Ali Erbil'in doktor kardeşi Yeşim Erbil iddialara canlı yayında yanıt verdi.

İşte Yeşim Erbil'in o açıklaması:

"Dün hastanedeydim. Stelyo gösterdi. 'Böyle bir şey yazmışlar' dedi. Yayıldığını bilmiyordum. Üstünde de durmadım. Herhalde kurdukları sayfa takipçi alsın diye yapıyorlar. Öyle bir şey olsa adli olay saklamak mümkün değil.

'ÖYLE BİR ŞEY SÖZ KONUSU DEĞİL'

Başa gelenler 70 gün oldu bu yaşadığı, geçirdiği şeyler darpla olacak şeyler değil. Ne diyeyim ki? Hiç öyle bir şey yok. Zaten gizleyemezsiniz ki... Adli bir olay... Böyle büyük bir olayı nasıl gizleyeceksiniz? Öyle bir şey olsa yapanların da bir şekilde cezalandırılması gerekir. Gizlenir mi? Öyle bir şey söz konusu değil.

Aslında ben camiadan çok uzağım ancak abimin özel hayatı ortalarda çok konuşulduğu için sanki çok fazlaymış gibi görünüyor.

Ben bir yazı yazmıştım 'Ha bir eksik ha bir fazla bırakın magazin dünyasında olan olayları...' Normal yaşayan insanlar bile böyle yapıyor. Tabi bunu olumlamak için söylemiyorum. Adı çıktığı için... Yoksa başka bir x genç kişinin abimden daha az hanım arkadaşları olduğunu söyleyemeyiz.

Herkes çapkın hele de bu devirde. Ulaşım o kadar kolay ki... Alan razı satan razı. Erkekler bu işleri dağlarla taşlarla yapmıyor. Kadınlarla yapıyor... Demek ki onlar da istekli...

Abiminki aslında diğerlerinden daha fazla değil. Sadece diğerleri sanıyorum daha tedbirli davranıyorlar, ortalığa çıkmıyorlar. Bizimki magazine çok yansıdığı için çıkan şeyler.

Bir de şöyle bir özelliği var. Boşanmalar yaşanıyor, neler neler yansıyor basına olumsuz haberler... Abimin ayrıldığı eşleriyle hala ilişkisi devam ediyor. Onlar ziyarete geliyorlar. Bu da bu adamın naifliğinden, hiç kimseye kötü bir şey yapmamasından kaynaklanıyor.

Sağlık durumuyla alakalı yeni bir gelişme yok. Konuşuyor, yemek yiyor, hala yoğun bakımda. Tedavisi sürüyor. Çok çok daha iyi olacak inşallah."

Yorumlar (0)