Melih Gökçek'in İstifa Edeceği Tarih Belli Oldu

AK Parti Erzurum Milletvekili Orhan Deligöz katıldığı bir canlı yayın programında Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in hangi tarihte istifasını vereceğini açıkladı.

Melih Gökçek'in İstifa Edeceği Tarih Belli Oldu

Bilindiği gibi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in istifası istenmişti. Konu ile ilgili olarak konuşan AK Parti Erzurum Milletvekili Orhan Deligöz, istifa edeceğini açıkladı. 

Beyaz TV ekranlarında program yapan Tahir Sarıkaya ise, Melih Gökçek'in direnmediğini, önümüzdeki günlerde istifasını vereceğini söyledi.

SALI GÜNÜ İSTİFASINI VERECEK

Ak Parti Erzurum Milletvekili Orhan Deligöz Habertürk'te katıldığı bir TV programında Melih Gökçek'in istifası hakkında önemli değerlendirmelerde bulundu. Deligöz açıklamalarında "Melih Gökçek'in önümüzdeki salı günü istifasını vereceğini biliyorum." ifadelerine yer verdi.

"BU BİR BAYRAK YARIŞIDIR"

Ayrıca AK Parti Erzurum Milletvekili Orhan Deligöz Melih Gökçek'in de AK Partili olduğunu dile getirerek açıklamasında ""AK Parti'nin rakipleriyle özellikle de CHP ile en iyi mücadele eden AK Partili belediye başkanıydı. Ancak Cumhurbaşkanımızın öngördüğü metal yorgunluğu kabul etmeliyiz. Bu bir bayrak yarışıdır" ifadelerini kullandı.

Tahir Sarıkaya da program yaptığı Beyaz TV ekranlarında önemli açıklamalara yer vermişti. Tahir Sarıkaya açıklamasında Melih Gökçek'in direnmediğini, önümüzdeki günlerde istifasını vereceğini söyledi.

"ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE İSTİFASINI VERECEK"

Tahir Sarıkaya programında yaptığı çarpıcı açıklamasında "10 gündür Melih Gökçek hiçbir yere çıkmıyor. 10 gündür Melih Gökçek'le ilgili CHP'li dediler, CHP'ye geçiyor dediler. Meral Akşener'e geçiyor dediler, 10 gündür... Dün kendisiyle telefonda konuştum, hepsine gülüp geçiyor. Önümüzdeki günlerde Melih Gökçek de tabii istifasını verecek sevgili seyirciler, direndiği yok" ifadelerine yer verdi.

KAMUPERSONELİ.NET | ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 22 Ekim 2017, 14:53
YORUM EKLE