Melih Gökçek'ten CHP Lideri Kılıçdaroğlu'na Yönelik Flaş İddia!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek sosyal medya hesabı üzerinden CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik çok konuşulacak iddialarda bulundu.

Melih Gökçek'ten CHP Lideri Kılıçdaroğlu'na Yönelik Flaş İddia!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek sosyal medya hesabı üzerinden CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na ilişkin flaş bir iddiada bulundu. Melih Gökçek, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik iddialarına kaynak olarak ise CHP'yi gösterdi.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik çok konuşulacak paylaşımları, 

MELİH GÖKÇEKTEN FLAŞ İDDİA

 "Ne demiştim... Kılıçdaroğlu adalet (!) yürüyüşünü kendi tutuklanmasından korktuğu için yaptı. Şimdi bomba açıklamalarımı dinleyin. İnanın bu duyduklarım hepsi CHP kaynaklıdır... İçinde zerre uydurma bilgi varsa namerdim... Şimdi koltuğunuza yaslanıp twitlerimi okuyun. Biliyorsunuz Kılıçdaroğlu MİT tırları konusunda Enis Berberoğlu'na verilen belgeleri daha önceden gördüğünü birkaç yerde itiraf etmişti.''

''ENİS'İN KENDİSİNİ ELE VERMESİNDEN ÇEKİNDİĞİ İÇİN YÜRÜYÜŞ YAPTI''

''Enis Berberoğlu'nun; "Bana bu belgeleri Cumhuriyet Gazetesine götürmem için Kılıçdaroğlu verdi" demesi Kılıçdaroğlu'nun tutuklanması ve Enis Berberoğlu'nun dışarı çıkması için kafi. Nitekim Kılıçdaroğlu Enis'in kendisini ele vermesinden çekindiği için yürüyüş yaptı. Ancak bu yürüyüş Enis'i tatmin etmedi...''

BENİ İÇERDEN ÇIKARTIN, ÇIKARMAZSANIZ KONUŞURUM

''Enis şu anda kendini ziyaret eden her CHP'li ile Kılıçdaroğlu'na haber gönderiyor. Enis'in içerden gönderdiği haber şöyle; "Söyleyin KK'ya beni derhal içerden çıkarttırsın. Benim 25 yıl içeride çürümeye niyetim yok. Size bir ay süre. Çıkartmazsanız konuşurum ve bana belgeleri kimin verdiğini açıklarım. Ömür boyu içerde yatamam, gidin KK'ya söyleyin"

SİZE BİR AY SÜRE

''Arkadaşları Enis'; "AYIP ediyorsun, KK senin için yürüdü" DEYİNCE ENİS DEVAM EDİYOR; "O kendini kurtarmak İÇİN yürüdü.Beni içerden çıkartacaksınız o kadar. Nereye gidiyorsanız gidin beni içerden çıkartın. Bak diyorum, size bir ay süre, aksi taktirde konuşurum."

ENİS İÇİN HERKESİ SEFERBER ETTİ

''Bu anlattıklarıma inanmayanlar söylediklerimin doğruluğunu test etmek için Enis'i hapishanede ziyaret eden CHP MV T.Ö.'a sorabilirler. Bunun üzerine KK bütün CHP MV'ni ve bürokratlarını seferber etti... Emekli hakimler çağrıldı, bir taraftan Yargıtay'da Enis için yoğun çaba sarfedilecek, öte taraftan Anayasa mahkemesine müracaat edilip, Can Dündar gibi karar kesinleşinceye kadar serbest kalması temin edilecek. Anayasa mahkemesine müracaat edildi, hukukçuları çalışıyor. KK'yı hapishane korkusu sardı... Hatırlarsanız ben KK'nın adalet (!) yürüşünün adı; "ateş paçayı sardı yürüyüşü" olmalı demiştim. İnan olsun arkadaşım bir CHP'linin söylediği şudur; "KK'da moral sıfır. geceleri uykuları kaçıyor. Enis için herkesi seferber etti."

SENİ KURTARMASINI BEKLEMEN BOŞUNA

''Bugün haber internet sitelerine düştü. Alman medyasına Türkiye'yi şikayet eden KK; "beni tutuklayabilirler" dedi. Ben Enis'i gazetecilik yıllarından tanırım. Hürriyet'de bana haksızlıklar yapıldığında devreye girerdi. Kibar insandı. O nedenle burdan Enis Berberoğlu'na tavsiyem olacak... Dostları Enis'e mutlaka iletsinler. Enis KK'nın seni kurtarmasını beklemen boşuna gayret yarın yargıtay kararını verdikten sonra,itirafın itibar görmeyebilir. Bence anayasa mahkemesinden red kararı çıkar çıkmaz dilekçeni ver kullanıldığını biliyorsan, çoluk çocuğun var,neden boş yere yatacaksın. Sen melih'in tavsiyesini yabana atma...''

Kamupersoneli.net - ANKARA


 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2017, 09:44
YORUM EKLE