Meral Akşener Kuracağı Yeni Partisi İçin Tarih Verdi

MHP'den ihraç edildikten sonra yeni bir parti kuracağını açıklayan Meral Akşener, partisinin kurulma zamanına ilişkin önemli bir açıklamada bulundu.

Meral Akşener Kuracağı Yeni Partisi İçin Tarih Verdi

Milliyetçi Hareket Partisi'nden ihraç edilen Meral Akşener yeni bir parti kuracağını açıklamıştı. Meral Akşener yeni partisinin kurulma zamanına ilişkin açıklamalarda bulundu. 

PARTİ İÇİN TARİH VERDİ

Meral Akşener, MHP Eski Şile İlçe Başkanı Hüseyin Özgür´ün oğlunun sünnet düğününe katılmak üzere gitmiş olduğu alanda açıklamalarda bulundu. Meral Akşener, gerçekleştirdiği konuşmasında son zamanlarda oldukça merak edilen yeni partisinin kurulma tarihine ilişkin değerlendirmede bulundu. Meral Akşener konu ile ilişkili olarak yaptığı açıklamasında ekim ayının ortalarını işaret ederek, “Ekim ayı ortasına kadar yetiştirmeye çalışacağız” ifadelerini kullandı.

MERKEZ BİNASI BELLİ OLDU

Meral Akşener tarafından kurulması planan parti için ortaya yeni bir iddia atıldı. Meral Akşenir yakın çevresinden olanlar tarafından yapılan paylaşımlara göre yeni partinin merkez binası için Çankaya Mustafa Kemal Mahallesi 2120. Cadde üzerinde yer alan boş bir bina kiralandı. Bina içinde devam eden çalışmalarda dikkatlerden kaçmadı.

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE