Merkez Bankası ve 3 Diğer Bakanlık İçin Atama Kararları Resmi Gazete'de !

Merkez Bankası ve 3 Bakanlığın da aralarında bulunduğu atama kararları, 2 Eylül 2016 tarihli Resmi Gazete'de yayımlandı.

GÜNDEM 02.09.2016, 09:15 02.09.2016, 09:22
Merkez Bankası ve 3 Diğer Bakanlık İçin Atama Kararları Resmi Gazete'de !
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Merkez Bankası Başkanlığı'na ilişkin atama kararları, 2 Eylül 2016 tarihli Resmi Gazete'de yayımlandı. 

Resmi Gazete'de yayımlanan atama kararlarında göre; Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası Başkan Yardımcılığına Dr. Emrah Şener, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı kadrolu müşavirlik görevine ise Hüseyin Baştürk getirildi.

Kültür ve Turizm Bakanlığında açık bulunan birinci derece müşavirlik görevlerine Müsteşar Yardımcısı Doç. Dr. Sefer Yılmaz ile Müsteşar Yardımcısı Nermin Kırım atandı. 

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nda açık bulunan Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü Müdür Yardımcılığı ve Yönetim Kurulu Üyeliğine ise Salih Başparmak'ın, Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü Yönetim Kurulu Üyeliklerine Faruk Çakmak ve Bakanlık Müşaviri Dr.Müslüm Beyazgül'ün atanması da Resmi Gazete'de yer alan diğer atama kararları.

Atamaların tam hali için tıklayın.

Kamupersoneli.net
Yorumlar (0)