Mesut Özil Hakkında Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Açıklama: Hazmedemedim

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan fotoğraf çektirdikten sonra İlkay ve Mesut Özil'in dışlanmaları hakkında çeşitli açıklamalarda bulundu ve hazmedemediğini ifade etti. Konu ile ilgili olarak tüm detaylar haberimizde..

Mesut Özil Hakkında Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Açıklama: Hazmedemedim

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan fotoğraf çektirdikten sonra İlkay ve Mesut Özil'in dışlanmaları hakkında yaptığı açıklamalarında hazmedemediğini ifade etti. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıklamalarının detaylarını kamupersoneli.net olarak okuyucularımızla paylaşıyoruz... 

MESUT ÖZİL AÇIKLAMASI

Bu konu hakkında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıklamalarında isim vermeden geçemeyeceğini ifade ederek Almanya'da doğup büyümüş Mesut Özil ve İlkay ile fotoğraf çektirdikleri için kendilerini bu toplumda dışladıklarını vurguladı.

Mesut Özil ile İlkay'ın dışlanmasını kendisinin hazmedemediğini ifade eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan şu açıklamalarda bulundu:

"Hatta bir keresinde de Münih'te Türkiye Almanya maçını seyrediyoruz şansölye ile birlikte. O gün Mesut Türkiye'ye bir gol attı. Şansölye ile beraber alkışladık. Türkiye'ye gol attı, ama ben de alkışladım. Sporun güzelliği de bu zaten. "Yahu Mesut ne yapıyorsun kendi takımına gol attın" demedik. Tabi bu yapılan şık değil. Burada Mesutumuzun yanında yer alanlar olmadı değil. Teşekkür ediyoruz. Ama isterdik ki bu ırkçılık savrulmasına düşenlere karşı ortak tavır alınsın."

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE