Meteoroloji'den Çok Önemli Uyarı ! Tropik Fırtına Geliyor !

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden önemli bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada tropik fırtına hakkında uyarılarda bulunuldu.

Meteoroloji'den Çok Önemli Uyarı ! Tropik Fırtına Geliyor !

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada Orta Akdeniz için tropik fırtına uyarısı yapıldı. Konu ile ilgili olarak detayları kamupersoneli.net olarak okuyucularımızla paylaşıyoruz...

TROPİK FIRTINA UYARISI

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada bugün öğleden sonra Orta Akdeniz'de alçak basınç merkezinin derinleşerek şiddetini arttırması ve tropik fırtınaya dönüşmesi beklendiği ifade edildi.

Bunun yanı sıra söz konusu açıklamada fırtınanın şiddeti ve yeri konusundaki belirsizliklerin hala devam ettiği bununla birlikte fırtınanın Ege bölgesini etkilemesi durumunda, 30 Eylül 2018 Pazar günü, rüzgar hızının 100-120 km/saate ulaşması ve meydana gelecek yağışların da 75 kg/m2 ve üzerinde şiddetli yağış şeklinde olması yönünde beklenti olduğu vurgulandı.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE