Meteoroloji'den İstanbul İçin Flaş Uyarı ! Akşama Kadar Devam Edecek

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından bir açıklama daha yapılarak İstanbul için uyarıda bulunuldu. Konu ile ilgili olarak Anadolu Yakası ve kuzey kesimleri başta olmak üzere İstanbul'da sağanak yağış beklendiği ifade edildi.

GÜNDEM 21.08.2019, 10:21 21.08.2019, 10:38
Meteoroloji'den İstanbul İçin Flaş Uyarı ! Akşama Kadar Devam Edecek

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından bir açıklama daha yapıldı ve açıklamada İstanbul'da akşam saatlerine kadar aralıklı ve yerel olarak kuvvetli sağanak ve gök gürültülü sağanak beklendiği ifade edildi

SAĞANAK YAĞIŞ GELİYOR

Yapılan açıklamada bugün akşam saatlerine kadar Anadolu Yakası ve kuzey kesimleri başta olmak üzere İstanbul'da aralıklı ve yerel olarak kuvvetli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış beklendiği ifade edildi.

UYARI YAPILDI

Tüm bunların yanı sıra Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafıdan bir de uyarı yapıldı. Buna göre sel, su baskını, yıldırım, ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması istendi.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan ilk açıklamada Türkiye'nin kuzey ve iç kesimlerinin parçalı ve çok bulutlu, Marmara'nın doğusu, İç Anadolu, Batı ve Orta Karadeniz ile Doğu Karadeniz kıyıları, Kütahya ve Afyonkarahisar çevrelerinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği ifade edilmişti.

Yorumlar (0)