Meteoroloji'den İstanbul İçin Uyarı ! İşte Bazı İllerin Hava Durumu Tahmini

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından İstanbul için bir uyarı yapıldı. Bunun yanı sıra bazı iller için hava durumu tahmini de paylaşıldı. Konu ile ilgili olarak tüm detaylar haberimizde...

Meteoroloji'den İstanbul İçin Uyarı ! İşte Bazı İllerin Hava Durumu Tahmini

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından hava durumu için değerlendirme yapıldı. Yapılan son değerlendirmeye göre bazı bölgelerde yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış alacağı ifade edildi.

Buna göre yurdun kuzey ve doğu kesimlerinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, Marmara'nın kuzeyi, Batı Karadeniz kıyı kesimi, Orta ve Doğu Karadeniz ve Doğu Anadolu'nun kuzeyi ile Çanakkale, Yalova, Yozgat ve Sivas çevreleri yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış olacak.

Ayrıca Meteoroloji Genel Müdürlüğü tahminlerine göre hava sıcaklığının yurdun kuzeydoğusunda 2 ila 6 derece azalacağı diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacak. Bazı illerin hava durumu tahmini ise şöyle:

İLLERİN HAVA DURUMU TAHMİNİ

Ankara: Parçalı bulutlu 31

İstanbul: Parçalı zamanla çok bulutlu, akşam saatlerine kadar kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı 32

İzmir: Az bulutlu ve açık 36

Adana: Parçalı bulutlu 35

Antalya: Az bulutlu ve açık 38

Samsun: Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE