Meteoroloji'den İstanbullulara Saat Verilerek Uyarı !

Meteoroloji 1. Bölge Müdürlüğü İstanbul Bölge Tahmin ve Erken Uyarı Merkezi tarafından bir açıklama yapıldı ve saat verilerek uyarı yapıldı. Yapılan uyarıda sağanak yağışa dikkat edilmesi gerektiği ifade edildi.

Meteoroloji'den İstanbullulara Saat Verilerek Uyarı !

Meteoroloji 1. Bölge Müdürlüğü İstanbul Bölge Tahmin ve Erken Uyarı Merkezinden önemli bir açıklama yapıldı.

METEOROLOJİ'DEN ÖNEMLİ UYARI

Yapılan açıklamada yarın sabah saatlerinden itibaren İstanbul'da başlayacak yağmur ve sağanak şeklindeki yağışların, kuvvetli olarak aralıklarla Cuma günü akşam saatlerine kadar etkili olacağı ifade edildi.

Meteoroloji tarafından yapılan açıklamada yağış miktarının ilçelere göre metrekareye 25-75 milimetre arasında değişkenlik göstermesi beklendiği meydana gelebilecek ani sel, su baskını ve ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerektiği ifade edildi.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE