Meteoroloji'den Şiddetli Yağışlar Hakkında Bir Uyarı Daha Geldi !

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından bir uyarı daha yapıldı. Yapılan uyarıda şiddetli yağışın Pazar günüde devam edeceği ifade edildi. Konu ile ilgili olarak tüm detayları okuyucularımızla paylaşıyoruz...

Meteoroloji'den Şiddetli Yağışlar Hakkında Bir Uyarı Daha Geldi !

Şiddetli yağışlar hakkında Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından bir bir uyarı daha yapıldı. Yapılan uyarının detaylarını okuyucularımızla paylaşıyoruz.

METEOROLOJİ'DEN UYARI GELDİ

Yapılan açıklamada ülkenin genelinin parçalı ve çok bulutlu olacağı ifade edildi. Ayrıca söz konusu açıklama Marmara, Ege, Batı Akdeniz, Doğu Akdeniz'in iç kesimleri, İç Anadolu'nun kuzey ve batısı, Batı ve Orta Karadeniz'in iç kesimleri Doğu Anadolu'nun doğusu için sağanak yağış uyarısı yapıldı.

Bu uyarıya Zonguldak, Bartın, Artvin, Malatya ve Adıyaman illerinin de dahil olduğu ifade edildi. Ayrıca yağışların Pazar günü de devam edeceği ifade edildi.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE