Meteoroloji'den Sinop, Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon ve Rize İçin Önemli Uyarı: Sağanak Yağış Geliyor

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından bir açıklama yapıldı ve 6 il için yağış uyarısında bulunuldu. Konu ile ilgili olarak Sinop, Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon ve Rize illerinde yerel olmak üzere sağanak yağış beklendiği ifade edildi.

GÜNDEM 18.09.2019, 13:52
Meteoroloji'den Sinop, Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon ve Rize İçin Önemli Uyarı: Sağanak Yağış Geliyor

Sinop, Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon ve Rize için Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından bir açıklama yapıldı. Söz konusu açıklamada bu illerin iç kesimlerinde yarın yerel olmak üzere hafif sağanak görüleceği belirtildi.

6 İL İÇİN METEOROLOJİ'DEN UYARI

Meteoroloji tarafından yapılan açıklamada yarın Türkiye'nin kuzey kesimlerinin parçalı ve çok bulutlu olacağı belirtildi.

Sinop, Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon ve Rize'nin iç kesimlerinde yarın yerel olmak üzere hafif sağanak bekleniyor. Diğer yerlerde havanın az bulutlu ve açık olacağı öngörülüyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

METEOROLOJİK GÖRÜNÜM

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; Yurt genelinin az bulutlu ve açık, akşam saatlerinden sonra kuzeybatı kesimlerin yer yer parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

HAVA SICAKLIĞI: Önemli bir değişiklik beklenmiyor.

RÜZGAR: Genellikle kuzeyli, Akdeniz kıyıları ile güneydoğu kesimlerde batı ve güneybatı yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette eseceği tahmin ediliyor.

UYARILAR

Güncel Meteorolojik Uyarı Bulunmamaktadır.

Yorumlar (0)