Meteoroloji'den Yurt Geneli Son Dakika Yağış Uyarısı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son dakika açıklamasına göre yurt genelinde sıcaklıkların azalacağı bilgisi verildi ve sağanak yağış uyarısında bulunuldu.

Meteoroloji'den Yurt Geneli Son Dakika Yağış Uyarısı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan değerlendirmeler ışığında, yurdun doğu ve kuzey kesimlerinin parçalı ve yer yer çok bulutlu olacağı belirtildi.

Gök Gürültülü Sağanak Yağış

Yurdun Doğu Karadeniz kıyılarında akşam saatlerinden itibaren gök gürültülü sağanak yağış beklendiği, diğer kesimlerin az bulutlu ve açık geçeceği bildirildi.

Rüzgarın Yurt Geneli Etkileri

Meteoroloji, rüzgarın genel olarak kuzey ve kuzeydoğu, yer yer Akdeniz kıyıları ile Güneydoğı kesimlerinden hafif olarak, Batı Karadeniz ve Marmara'nın batı kıyılarının kuvvetli olarak esmesi bekleniyor.

İstanbullulara Uyarı

Uzmanlar tarafından yapılan son dakika açıklamasına göre İstanbul'da akşam saatlerinden itibaren kuvvetli sağanak yağış bekleniyor. Meteoroloji uzmanları İstanbullulura akşam saatlerinden itibaren dikkatli olmaları konusunda uyarılarda bulundu.

Meteoroloji tarafından yapılan yurt geneli değerlendirmeler şöyle;

Ankara parçalı ve az bulutlu 28, İstanbul parçalı, zamanla çok bulutlu akşam saatlerinden itibaren kısa süreli ve yerel olmak üzere aralıklı sağanak yağışlı 27, İzmir az bulutlu ve açık 29, Bursa parçalı ve az bulutlu, zamanla çok bulutlu 29, Adana, parçalı ve az bulutlu 33, Antalya az bulutlu ve açık 29, Samsun parçalı bulutlu 25, Trabzon parçalı çok bulutlu, zamanla kısa süreli ve yerel olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı 25, Erzurum az bulutlu, zamanla parçalı ve çok bulutlu 24, Diyarbakır az bulutlu ve açık 34 olarak açıklandı.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2017, 10:30
YORUM EKLE