Meteoroloji İstanbulluları Uyardı ! Sağanak Yağış Geliyor

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden bir açıklama yapılarak İstanbul için sağanak yağış uyarısı yapıldı. Konu ile ilgili olarak tüm detaylar haberimizde...

Meteoroloji İstanbulluları Uyardı ! Sağanak Yağış Geliyor

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından bir açıklama yapıldı ve yarın Türkiye'nin kuzey kesimleri parçalı ve çok bulutlu olacağı ifade edildi.

METEOROLOJİ'DEN UYARI 

Söz konusu açıklamada Karadeniz kıyılarıyla İstanbul, Kocaeli, Sakarya çevreleri ve Kırklareli'nin kıyı kesimlerinde sağanak ve gök gürültülü sağanak beklendiği ifade edilerek ülkenin diğer yerlerinde ise havanın az bulutlu ve açık geçeceğinin tahmin edildiği ifade edildi.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre yağışların Ordu ve Giresun çevreleriyle Samsun'un doğu, Trabzon'un batı kesimlerinde kuvvetli, Trabzon'un doğu, Rize çevreleriyle Artvin'in kıyı kesimlerinde de çok kuvvetli ve yer yer şiddetli olması öngörülüyor.

Marmara'da havanın parçalı ve çok bulutlu olması, doğusunda ise sağanak beklendiği ifade edilen açıklamada bölgede rüzgarın kuzeydoğudan 3-5 kuvvetinde esmesinin öngörüldüğü Ege'de ise havanın parçalı ve az bulutlu, kuzeyinde sağanağın etkili olacağı vurgulandı.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2018, 15:21
YORUM EKLE