banner731

Meteoroloji son dakika uyarısı yaptı! Sağanak yağış geliyor!

Türkiye genelinde hava sıcaklıkların düşmesinin ardından gözler Meteoroloji tarafından yapılacak uyarılar merak edilmeye başlandı. Meteoroloji tarafından yapılan uyarıda ülke genelinde sağanak yağışların kendini göstereceği aktarıldı.

GÜNDEM 19.10.2019, 19:58 19.10.2019, 21:07
Meteoroloji son dakika uyarısı yaptı! Sağanak yağış geliyor!

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, yarın Türkiye'nin genelinin parçalı ve çok bulutlu olması bekleniyor. Bunun yanı sıra yer yer sisin hakim olacağı uyarısı yapılarak vatandaşların önlemlerini almaları çağrısında bulunuldu.

METEOROLOJİDEN SON TAHMİNLER AÇIKLANDI

Yapılan açıklamada Karadeniz, Orta ve Doğu Akdeniz, İç Anadolu'nun kuzey ve doğusu için beklenen sağanak ve gök gürültülü sağanak Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde de görülmesi bekleniyor. Ayrıca yarın yerel olmak üzere Marmara, İç Ege ve Batı Karadeniz'in iç kesimlerinde sis ve pus olması tahmin ediliyor.

SAĞANAK YAĞIŞ BEKLENİYOR

Ayrıca Marmara, İç Ege ve Batı Karadeniz'in iç kesimlerinde beklenen sis ve pusun yanı sıra Karadeniz, Orta ve Doğu Akdeniz, İç Anadolu'nun kuzey ve doğusu, Doğu ve Güneydoğu Anadolu ile Antalya'nın doğu ilçelerinde yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak olması bekleniyor.

Yorumlar (0)