Meteoroloji Uyardı ! Turizm Cennetine Kuvvetli Yağış Geliyor

Meteoroloji Genel Müdürlüğü turizm cennet için iç kesimlerde gök gürültülü sağanak yağış beklendiğini duyurdu.

Meteoroloji Uyardı ! Turizm Cennetine Kuvvetli Yağış Geliyor

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada turizm cenneti Muğla'nın iç kesimlerinde gök gürültülü ve sağanak yağışın beklendiği ifade edildi. Ayrıca söz konusu açıklamada kuvvetli yağış nedeniyle ani sel, su baskını ve yıldırım gibi oluşması muhtemel risklere karşı uyarıda bulunuldu. Açıklamada şu ifadelere yer verildi;

ANİ SEL VE SU BASKINI

“Yapılan son analiz ve Meteoroloji radarlarından alınan görüntülere göre; bugün öğle saatlerinden sonra Muğla’nın iç kesimlerinde (Muğla Merkez, Milas, Yatağan, Kavaklıdere, Ula ve Köyceğiz) kuvvetli gök gürültülü sağanak yağış beklendiğinden meydana gelebilecek olumsuzluklara (ani sel, su baskını, yıldırım riski ve dolu yağışı) dikkatli ve tedbirli olunmalıdır."

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE