Meteoroloji Uyarıyor! Yurdun Yarısı Kar Altında Kalacak

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından beş günlük hava durumu raporu açıklandı. Cemreler düştü derken kar yeniden geliyor. 5 günlük haritalı hava durumu detayları haberimizde...

Meteoroloji Uyarıyor! Yurdun Yarısı Kar Altında Kalacak

Meteorolojiden gelen son bilgilere göre yarından itibaren hafta sonuna kadar yurdun bir çok bölgesi kar yağışının etkisi altına girecek. Kar yağışı olmayan bölgelerde ise yağmur yağışı bekleniyor.

Meteoroloji'nin yayımladığı hava durumu verilerine göre bu hafta Çankırı, Hakkari, Van, Ağrı, Kars, Ardahan, Erzurum, Muş, Bitlis, Bayburt, Gümüşhane, Erzincan, Sivas, Kayseri, Yozgat, Çorum, Kırşehir, Niğde, Nevşehir, Eskişehir, Çorum, Kastamonu, Karabük, Bolu, Ankara, Aksaray, Karaman ve Konya şehirlerinde kar yağışı bekleniyor.

Sabah ve gece saatlerinde iç ve doğu kesimlerde buzlanma ve don olayı görüleceği tahmin ediliyor. Rüzgarın, batı kesimlerde kuzey ve kuzeybatı, doğu kesimlerde güney ve güneybatı yönlerden hafif ara sıra orta kuvvette esmesi bekleniyor.

5 günlük hava durumu detayları:

15 MART ÇARŞAMBA

16 MART PERŞEMBE

17 MART CUMA

18 MART CUMARTESİ

19 MART PAZAR

KAMUPERSONELİ.NET

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE