Meteorolojiden 10 Kasım'da İki Şehir Sağanak Yağmur Uyarısı! Hafta Sonu Hava Durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü 10 Kasım için hava tahmin raporunu yayımladı. İki şehir için yağmur uyarısında bulunan Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün hava tahmin raporlarına dair detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

GÜNDEM 10.11.2018, 01:15
Meteorolojiden 10 Kasım'da İki Şehir Sağanak Yağmur Uyarısı! Hafta Sonu Hava Durumu

10 Kasım gününün hafta sonuna denk gelmesi nedeniyle çok sayıda vatandaş anma etkinliklerine katılım gösterecekler. 

Peki 10 Kasım tarihinde hava durumu nasıl olacak? Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından 10 ve 11 Kasım tarihleri için yurt geneli yapılan hava durumu tahminlerini ve iki şehir için yapılan yağmur uyarısında dair detayları sizlerle paylaşıyoruz. 

METEORLOJİDEN İKİ ŞEHİR İÇİN KRİTİK UYARI

Meteoroloji Genel Müdürlüğü 10 - 11 Kasım tarihleri arasında yurt genelinde yaşanacak hava durumu tahminlerini yayımladı. Meteorolojiden yapılan açıklamada yurt genelinde 10 Kasım tarihinde açık ve güneşli hava devam edecek. Ancak iki şehir için sağanak yağmur uyarısında bulunuldu. 

Buna göre Meteoroloji Genel Müdürlüğü yapmış olduğu açıklamasında 10 Kasım günü İstanbul ve Muğla'da sağanak yağış beklendiği açıkladı. İstanbul'da yaşayan vatandaşlar için yapılan sağanak yağış uyarısında, yağışın etkisinin akşam saatlerine kadar devam edeceği açıklandı. 

11 Kasım için açıklanan hava tahmin raporunda da güneşli havanın Pazar gününde devam edeceği açıklandı. Ancak Pazar günü sabahı Bolu, Karabük ve Kastamonu'da sabah saatlerinde sisli havanın etkili olacağı uyarısı yapıldı. 

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (0)