Meteorolojiden İstanbul için şiddetli sağanak yağış ve sel uyarısı! İstanbul’da tüm vapur seferleri iptal edildi

Meteorolojiden İstanbul için son dakika bir Sağanak yağış ve sel uyarısı yapıldı. Meteoroloji çok şiddetli sağanak yağış beklediklerini duyurdu. Uyarı sonrasında İstanbul’da sefer yapan tüm vapur saferleri iptal edildi. Vapur seferlerinin iptal edildiğini duyan binlerce vatandaş, metrobüs duraklarında metrelerce kuyruk oluşturdu.

GÜNDEM 17.08.2019, 13:38 17.08.2019, 13:53
Meteorolojiden İstanbul için şiddetli sağanak yağış ve sel uyarısı! İstanbul’da tüm vapur seferleri iptal edildi

Meteoroloji dün Akdeniz bölgeleri ve İç Anadolu bölgeleri için yaptığı sağanak yağış uyarısını bugün Marmara bölgesi ve İstanbul ili için yaptı. İstanbul için çok şiddetli sağanak yağış ve yağıştan kaynaklı sel ihtimali uyarısı yapan Meteoroloji, yağışların hafta sonu boyunca devam edeceğini belirtti.

VAPUR SEFERLERİ İPTAL EDİLDİ

Yapılan Sağanak yağış uyarısı sonrasında İstanbul’daki tüm vapur seferleri iptal edildi. Vapur seferlerinin iptal edilmesi yüzünden metrobüs duraklarında metrelerce kuyruk oluşurken, D-100 karayolunda trafik durma noktasına geldi.

Avcılar, Sefaköy, Bahçelievler, Çatalca, Zeytinburnu, Sarıyer, Fatih, Esenyurt, Kadıköy, Üsküdar, Tuzla ve Pendik'te gök gürültülü şiddetli yağış etkili oluyor.

Yorumlar (0)