Meteoroloji’den o illerde yaşayanlara son dakika uyarısı! Yağış geliyor!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan son dakika uyarısına göre bazı illerde yağış beklenildiği açıklandı. O illerde yaşayan vatandaşların sokağa çıkarken yanlarında şemsiye bulundurması uyarısı yapıldı.

GÜNDEM 28.09.2019, 22:01
Meteoroloji’den o illerde yaşayanlara son dakika uyarısı! Yağış geliyor!

Türkiye yaz mevsiminin yavaş yavaş sona ermesiyle birlikte sonbahar mevsimine girdi. Sonbahar mevsiminin etkisiyle ülke genelinde bazı illerde de etkili bir şekilde yağışlar kendini göstermeye başladı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü de bazı illerde yaşayan vatandaşları meydana gelecek yağışlardan dolayı uyardı.

SAĞANAK YAĞIŞ BEKLENİYOR!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son dakika yağış uyarısına göre Doğu Karadeniz kıyıları ile Samsun, Ordu, Ağrı ve Iğdır çevrelerinde akşamın ilk saatlerinde sağanak ve gök gürültülü sağanak yaşanması tahmin ediliyor. Sıcaklıkların kuzey ve iç bölgelerde 1 ila 3 derece artarak yurt genelinde mevsim normallerinde seyretmesi bekleniyor

O İLLERDE YAŞAYANLAR DİKKAT!

Ayrıca Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nde görev yapan uzmanların tahminlerine göre akşamın ilk saatlerinde Doğu Karadeniz kıyıları ile Samsun, Ordu, Ağrı ve Iğdır çevrelerinde sağanak ve gök gürültülü sağanak bekleniyor. Bunun yanı sıra diğer bölgelerde ise sonbaharın etkisiyle havanın az bulutlu ve açık olacağı tahmin ediliyor.

Yorumlar (0)