Meteorolojiden yola çıkacaklara uyarı! 13 Ekim Hava Durumu

Meteoroloji 13 Ekim raporunu açıkladı. Hava raporunda özellikle yola çıkmaya hazırlananlar uyarıldı. Yola çıkacaklar için son dakika sis ve pus uyarısı yapıldı. Bugün hava durumu nasıl olacak? Sis ve pus uyarısı özellikle hangi iller için geçerli olacak. İşte Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından paylaşılan detaylar, Ankara, İstanbul ve İzmir'de hava sıcaklıkları...

GÜNDEM 13.10.2019, 11:46
Meteorolojiden yola çıkacaklara uyarı! 13 Ekim Hava Durumu

Hafta sonu tatilini dışarıda sevdikleriyle beraber geçirmek isteyenler “Bugün hava durumu nasıl?” ve “Bugün yağmur yağacak mı?” sorularının cevabını araştırıyor. Merak edilen sorular Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan hava durumu raporunun detayında cevabını buldu. Son tahminler doğrultusunda yola çıkacaklar, sis ve pusa karşı dikkatli olmaları gerektiği konusunda uyarıldı. 

Peki, bugün hava durumu nasıl? İşte 13 Ekim hava durumu raporu…

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; Ülkemiz genelinde yağış beklenmiyor. Kuzeydoğu kesimlerin parçalı bulutlu, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Marmara bölgesi ile Batı Karadeniz’in iç kesimlerinde yer yer pus ve sis bekleniyor. Sıcaklıklarda ise önemli bir değişiklik olmayacağı tahmin ediliyor.

SİS VE PUS UYARISI

Marmara Bölgesi’nde havanın az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Bugün günün ilk saatlerinde ve yarın (Pazartesi) gece saatlerinde bölgenin güney ve doğusunda yer yer pus ve sis olayı bekleniyor.

İSTANBUL °C, 24°C Az bulutlu ve açık

İZMİR °C, 27°C Az bulutlu ve açık

ANKARA °C, 25°C Az bulutlu ve açık

Yorumlar (0)