Metrolarda Logo Değişikliği Olacak Mı? Açıklama Geldi..

Bazı haber sitelerinde yer alan İstanbul'daki raylı sistem istasyonlarında 'metro'yu temsilen kullanılan 'M' logosunun değiştirileceği ve bu değişimle ilgili milyonluk harcama yapılacağı hakkında Metro İstanbul tarafından bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada bu haberlerin asılsız olduğu ifade edildi.

GÜNDEM 22.08.2018, 00:56 22.08.2018, 01:46
Metrolarda Logo Değişikliği Olacak Mı? Açıklama Geldi..

Metroyu temsilen kullanılan 'M' logosunun değiştirileceğine ve bu değişimle ilgili milyonluk harcama yapılacağına ilişkin İstanbul Büyükşehir Belediyesi Metro İstanbul tarafından bir açıklama yapıldı. Söz konusu açıklamada bu tür haberlerin asılsız olduğu ifade edildi.

Metro İstanbul tarafından yapılan açıklamanın detaylarını kamupersoneli.net olarak okuyucularımızla paylaşıyoruz... 

YAPILAN AÇIKLAMA

Bazı haber sitelerinde yer alan İstanbul'daki raylı sistem istasyonlarında 'metro'yu temsilen kullanılan 'M' logosunun değiştirileceği ve bu değişimle ilgili milyonluk harcama yapılacağına dair haberler tamamen asılsızdır. Tek logo değişikliği 21 Mayıs 2016 yılında şirketimizin 'İstanbul Ulaşım AŞ' olan unvanının 'Metro İstanbul AŞ' olarak değiştirilmesi nedeniyle yapılmıştır. İstasyonlarımızın girişlerinde ve yolcu yönlendirme tabelalarında halen kullanmakta olduğumuz 'M' logosu ile İstanbul geneli raylı sistemleri işleten şirketimiz 'Metro İstanbul'un logosu birbirine karıştırılmamalıdır.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (0)