MHP Af Tasarısını Meclis Adalet Komisyonuna Gönderdi!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız'dan yeni bir açıklama geldi. Yıldız af tasarısı hakkında detayları paylaşarak tasarının Türkiye Büyük Millet Meclisi Adalet Komisyonuna gönderdiklerini duyurdu!

GÜNDEM 13.10.2018, 14:41 Kerim Solak
MHP Af Tasarısını Meclis Adalet Komisyonuna Gönderdi!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız yaptığı son açıklamada af tasarısının Meclis Adalet Komisyonu'na gönderildiğini duyurdu.

MHP'nin şartı ceza indirimi planlayan kamuoyunda ise "af tasarısı" olarak bilinen kanun değişikliği teklifi Meclis Adalet Komisyonu’na teslim edildi.

Tasarıyı hazırlayanlardan biri olarak bilinen MHP Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız'ın sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada;

"Nihayet şartlı ceza indirimi kanun teklifi büyük bir mücadele sonunda adalet komisyonuna gönderildi. Asıl mücadele şimdi başlıyor. Duanızı esirgemeyin” dedi.

Ayrıca Malatya Milletvekili ise bu konuda paylaşım yaparak;

"Partimizin Ceza Sürelerinden Şartlı İndirim öngören kanun teklifi, Genel Başkan Yardımcımız Sn. Fethi Yıldız başkanlığında, yoğun süren çalışmalar sonucunda,12 Ekim 2018 tarihi itibariyle TBMM Adalet Komisyonuna havale edilmiştir." dedi.

TASARI METNİ

Kamupersoneli.net

Yorumlar (5)
Recep 10 ay önce
İnşAllah kabul edilir çünki yasa işkence olmaya başladı
Tuba 10 ay önce
Af kapsamı dışında kalan suçlardan yatan,ve cezalarının bitmesine az kalmış mahkumlar için de af bekliyoruz.
sinem 10 ay önce
Af bekliyoruz kızım 1yasında baba demeye basladı ben ona nasıl anlatıcam babasının nerde oldugunu geçim zorlastı artık affedin çıksınlar
Akın 10 ay önce
Af çıksın istiyoruz artık insanları bekletmeyin. Bir an önce adalet komisyonu incelesin ve mecliste onaylansın. Bu kadar insanın gözü kulağı affın bir an önce çıkmasında.
Bahtiyar 44 9 ay önce
Mutlaka af cıkmali