MHP Belediye Başkan Aday Adayı Kazada Hayatını Kaybetti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Durağan Belediye Başkan aday adayı Ali Dalkılıç geçirdiği trafik kazası sonucunda hayatını kaybetti. Söz konusu kaza Ankara ilinin Akyurt ilçesinde meydana geldi.

MHP Belediye Başkan Aday Adayı Kazada Hayatını Kaybetti

Ankara'ya bağlı Akyurt ilçesinde meydana gelen kazada, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Durağan Belediye Başkan aday adayı Ali Dalkılıç hayatını kaybetti.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İççe Başkanı Osman Yıldırım ile Yönetim Kurulu Üyesi Hayrettin Ateş yaralı olarak tedavi altına alındı.  Ankara'da meydana gelen kazaya dair detaylar haber ajansları tarafından paylaşılmaya başladı. Ankara'nın Akyurt ilçeinde bir cipin devrilmesi neticesinde MHP Durağan Belediye Başkan Aday adayı Ali Dalkılıç hayatını kaybederken, aynı araçtaki MHP İlçe Başkanı Osman Yıldırım ile Yönetim Kurulu üyesi Hayrettin Ateş ise yaralandı.  MHP Durağan ilçe Başkanı Osman Yıldırım'ın idaresindeki cip, Çankırı-Ankara karayolu Çam Mahallesi Tekebeli mevkiinde henüz bilinmeyen bir nedenle sürücüsünün kontrolünden çıkarak devrildi.

4 ÇOCUK BABASIYDI

Kazada hayatını kaybeden evli ve 4 çocuk babası Ali Dalkılıç'ın 1994-2004 yılları arasında Durağan Belediye Başkanlığı görevinde bulunduğu, 31 Mart 2019 yerel seçimleri için belediye başkanlığı adaylık başvurusu için MHP Genel Merkezi’ne geldiği öğrenildi.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE