MHP EYT Desteğini Sürdürecek! EYT Ekimde Çıkar Mı?

EYT konusunda en çok mücadele veren milletvekilleri arasında yer alan Arzu Erdem MHP olarak mücadeleye devam edecekleri müjdesini verdi. Peki, EYT Ekim ayında çıkacak mı? Detaylar haberimizde...

Muhalefet partilerinin Emeklilekte Yaşa Takılanlar hakkındaki çalışmaları tüm hızı ile devam ediyor. 

Bu konuda kanun teklifi vererek gündem oluşturan ve sürekli olarak mücadelesine devam eden Arzu Erdem, MHP olarak Ekim ayında da konu hakkında mücadeleye devam edeceklerini açıkladı. 

Arzu Erdem "Aynı Kararlılıkla EYT Mücadelesi Sürecek" 

MHP Milletvekili Arzu Erdem sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşım ile EYT mücadelesi ve çalışmalarına meclisin açılması ile beraber kaldıkları yerden devam edeceklerini dile getirdi.

MHP Desteklerse EYT 2018 İçerisinde Çıkabilir 

Emeklilikte Yaşa Takılanlar için Ekim ayı son derece kritik gelişmelerin yaşanacağı bir ay olarak öne çıkıyor. 

Ekim ayında muhalefet partilerinin tümünün birleşmesi durumunda iktidar partisi  desteklemese dahi EYT emeklilik müjdesi alacak gibi görünüyor. 

CHP zaten daha önce yapmış olduğu açıklama ile MHP'yi destekleyeceğini duyurmuştu. Arzu Erdem'de son paylaşımı ile çalışmalarını sürdüreceklerini açıklayınca EYT 1 Ekim 2018 itibari ile meclisin çalışmaya başlamasıyla çıkacak gibi görünüyor. 

Kamupersoneli.net -  Ankara 

NOT: BU HABERİN İZİNSİZ, AKTİF LİNK VERİLMEDEN, BİR BÖLÜMÜNÜN ALINMASI VEYA TAMAMININ KOPYANIP KULLANILMASI DURUMUNDA HUKUKİ SÜREÇ BAŞLATILACAKTIR…"

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2018, 10:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hayri
Hayri - 9 ay Önce

Haydi be hükümet sevindir insanları çıkar darboğazdan.