MHP Genel Başkan Yardımcısı Kalaycı'dan Önemli EYT Açıklaması

Gazeteci Murat Polat MHP Genel Başkanı Yardımcısı Mustafa Kalaycı'nın EYT açıklaması hakkında bir paylaşımda bulundu. Konu ile ilgili olarak detaylar haberimizde...

MHP Genel Başkan Yardımcısı Kalaycı'dan Önemli EYT Açıklaması

Gazeteci Murat Polat sosyal medya hesabı üzerinden bir paylaşımda bulundı. 

Murat Polat sosyal medyada yaptığı paylaşımda MHP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kalaycı'nın EYT hakkındaki açıklamasını paylaştı. Bu bağlamda Murat Polat, Mustafa Kalaycı'nın EYT'lerin sorunlarını çözeceklerini sözlerinin söz olduğunu ifade etti. 

MURAT POLAT'IN PAYLAŞIMI

SEÇİM BEYANNAMESİNDE EYT VARDI

MHP seçim beyannamesine göre, emeklilikte yaşa takılanların mağduriyetlerinin giderilmesi adına çalışmalar ve düzenlemeler yapılacağı ifade edilmişti.

ERHAN USTA AÇIKLAMA YAPMIŞTI

Bu konu hakkında MHP Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta da bir açıklama yapmıştı. Erhan Usta konu ile ilgili olarak açıklamalarında şu ifadelere yer vermişti:

"7 bin gün hizmet süresini doldurmuş ancak yaşı gelmediği için emekli olamayan 150 bin civarında bir kesim var. Böyle bir düzenleme yapıldığı zaman bu sayıya ek olan insanlar da çıkacaktır. Bu konunun adil çözümünü, bu arkadaşlara emeklilik hakkının verilmesinden yana düşünüyoruz. Açıklayacağımız seçim beyannamesinde de bu konuya ilişkin bir kanun düzenlemesi yapma noktasında mecliste faaliyette bulunacağımızı ifade ediyoruz"

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Turan
Turan - 13 ay Önce

Arkadaşla şimdiki yeni yasada önerge şekli değişti ancak mahlefet partilerinin tümü söz verdi mhp le beraber bu işi hertürlü bitşrirler akp isterse kabul etmesin herşey mhp nin elinde.

EYT li
EYT li - 13 ay Önce

İnşAllah yapar onun için oy verdik .biz önerge verdik akp yapmadı deyip geçiştirmezler.MHP büyümeye devam etmek istiyorsa sözlerini yerine getirmeli .millet olarak bu yetkiyi ve gücü verdik.kullanmasını bilir lerse seçimde meyvasini alirlar

Selami
Selami - 13 ay Önce

Akp varken hiç bir şey yapmaz boşuna beklemeyin 16 senedir yalan dolan palavra yapti

Metin Yaşar
Metin Yaşar - 13 ay Önce

Milletin gazını alıyorlar ,öneri verilir Akepe reddeder ,ne yapalım Akepe reddetti derler olay kapanır

Nurettin
Nurettin - 13 ay Önce

27 yıl çalışma 9700 gün var emekli olamıyorum mağdurum bu sorunun için acil çözüm gereklidir

Tayfun
Tayfun - 13 ay Önce

10080 gün 31 yıl hizmet Eyt li çözüm bekler.

ÖZCAN
ÖZCAN - 13 ay Önce

EYT sosyal bir problemdir haklarimiz gasbedilmistir haklarimizi istiyoruz devletimizden sadaka istemiyoruz mhp secimde söz verdi biz oy vererek gorevimizi yaptik şimdi sira bizi temsil eden vekillerde ssbirla bekliyoruz

Erdem metin
Erdem metin - 13 ay Önce

1987 yılında sgk girdim 9531 günüm var emekli olamıyorum özel sektörün yaşlısın işe almıyorlar çok mağduruz bu yasa çıkarsa çok iyi olacak