MHP Lideri Bahçeli'den Aydın Doğan'a "Türkmen Ağası"

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Lideri Devlet Bahçeli, yayın kuruluşlarını Demirören Grubuna satan Aydın Doğan’ı telefonla aradı ve verdiği karar neticesinde temennilerde bulundu. İkilinin telefon sohbeti bir hayli keyifli geçti.

GÜNDEM 08.04.2018, 08:42
MHP Lideri Bahçeli'den Aydın Doğan'a "Türkmen Ağası"

Geçtiğimiz günlerde Hürriyet, Kanal D ve Posta gibi medyanın öncü firmalarından olan kuruluşlarını Demirören Grubuna satan ve medyadan çekilen Aydın Doğan'a Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Devlet Bahçeli'den telefon geldi.

Devlet Bahçeli Aydın Doğan'a yönelik olarak; "Türk basını için 40 yıldır mücadele ve hizmetlerde bulundunuz" ifadesini kullanarak teşekkürlerini ileterek uzun yıllarda sağlıklı ve huzurlu olmasını temenni etti.

Hürriyet'in haberine göre; Aydın Doğan ise Devlet Bahçeli'ye; "Yayınlarda bilmeden belkide istemeden sizlere haksızlık yapmış olabiliriz. Haklarınızı helal edin" ifadesini kullandı ve ikili birbiriyle helalleşti.

Daha sonra bu cevap üzerine MHP Lideri Bahçeli ise; "Sizler Türk medyasının Türkmen Ağasısınız" ifadesini kullanarak Aydın Doğan'a samimi iltifatlarda bulundu ve Aydın Doğan yanıt olarak; "Bu sıfat çok hoşuma gitti. Çok teşekkür ederim. İzninizle bundan sonra Türkmen Ağası sıfatını kullanacağım" yanıtını verdi.

Kamupersoneli.net I ANKARA

Yorumlar (0)