MHP Lideri Bahçeli'den YSK'ya Flaş Çağrı

MHP lideri Devlet Bahçeli, seçim sonuçlarına ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Bahçeli açıklamalarında YSK'ya çağrıda bulunarak YSK'nın İstanbul'daki sandık yolsuzluklarına bigane kalmaması gerektiğini ifade etti.

MHP Lideri Bahçeli'den YSK'ya Flaş Çağrı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin açıklamları şöyle oldu:

Ne yapalım, seçildi diye komünist şarlatanlığa sessiz mi kalalım? Herkes kabul etse MHP kabule demez. Herkes teslim olsa milliyetçi, ülkücü hareket teslim olmayacak.

İBB Başkanlığına onca usulsüzlük ile seçilen şahsın Saraçhane'deki konuşmasında selamladığı iç ve dış odaklar hala tehdidin anlaşılmasına yetmedi mi? Terörist Demirtaş övgüleri tehdidin işaretleri sayılmayacak mı? PKK'lılar kimin için seçildi. PKK'lı teröristler 4 vatan evladını Türkiye-Irak sınırında şehit etmedi mi? Sayın Binali Yıldırım'ın fotoğrafını paylaşıp 1 bardak soğuk su içmesini öneren alçak FETÖ'cüler kimin şakşakçılığına soyundular.

YSK'YA ÇAĞRI

YSK, İstanbul'daki sandık yolsuzluklarına bigane kalamaz. Üç valiz belgeyi eksiksiz incelemek YSK'nın tarihi görevi. Bizim merakımız YSK'nın bu kadar ağır bir yükün altından nasıl kalacağıdır. YSK herhangi bir şekilde meşru ve hukuki bir destek alacak mı? Yeniden seçim beka meselesidir.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2019, 09:04
YORUM EKLE