MHP Lideri Bahçeli'nin Hastaneye Neden Gittiği Belli Oldu

Özel Kalem Müdürü Murat Çeliker MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin hastanede tedavi altına alınmasıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Çeliker açıklamalarında Bahçeli'nin neden hastaneye gittiğini belirtti.

GÜNDEM 23.09.2019, 14:19
MHP Lideri Bahçeli'nin Hastaneye Neden Gittiği Belli Oldu

MHP Lideri Devlet Bahçeli, sabah saatlerinde mide bulantısı şikayetiyle Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi'ne başvurdu.  MHP Lideri Bahçeli burada yapılan muayene ve tetkiklerin ardından tedaviye alındı.

HASTANEYE GİTME NEDENİ BELLİ OLDU

MHP Genel Başkan Özel Kalem Müdürü Murat Çeliker sosyal medya hesabı üzerinden Devlet Bahçeli'nin neden hastaneye gittiğini belirtti.

Murat Çeliker'in açıklamaları ise şöyle oldu:

"MHP Lideri Sn Genel Başkanımız Devlet Bahçeli üst solunum yolu enfeksiyonuna bağlı olarak ateş yükselmesi sonucu hastaneye getirilerek kontrol altına alınmıştır. Sağlık durumu gayet iyi olup, milletimize ve camiamıza selam ve sevgilerini iletiyor"

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın da açıklama yapmıştı. Yalçın açıklamalarında şu ifadelere yer vermişti:

"Mide bulantısı şikayetiyle hastaneye geldi. İddia edildiği gibi beyin kanaması ya da kalp hastalığı yoktur. Şu anda şuuru açık, konuşabilir durumdadır, istirahat etmektedir. Gerekli açıklamayı hastane başhekimi geniş bir şekilde ilerleyen saatlerde paylaşacaktır. Sayın genel başkanımızın sağlık durumu iyi ve mükemmel durumdadır"

Yorumlar (0)