MHP Lideri Bahçeli'nin Sağlık Durumuna İlişkin Yeni Açıklama Geldi

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın yaptığı açıklamalarında Devlet Bahçeli'nin sağlık durumu hakkında yeni değerlendirmelerde bulundu. Yalçın açıklamalarında Devlet Bahçeli'nin sağlık durumunun kritik olduğuna ilişkin iddiaların asılsız olduğunu belirtti.

GÜNDEM 03.10.2019, 07:40
MHP Lideri Bahçeli'nin Sağlık Durumuna İlişkin Yeni Açıklama Geldi

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın yaptığı açıklamalarında parti Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin hastaneye kaldırıldığına ve durumunun kritik olduğuna ilişkin iddiaların doğru olmadığını belirtti.

Konu ile ilgili olarak Semih Yalçın açıklamalarını sosyal medya hesabı üzerinden yaptı. Yalçın, akşam saatlerinden itibaren bazı internet sitelerinde ve sosyal medyada Bahçeli'nin sağlık durumuna ilişkin haberler yer aldığını belirtti.

YAPILAN AÇIKLAMA 

Yalçın açıklamalarında Bahçeli'nin hastaneye kaldırıldığına ve durumunun kritik olduğuna dair iddiaların asılsız olduğunu vurguladı ve şöyle devam etti:

"Kemal Özkiraz isimli bir müptezelin odağında olduğu anlaşılan spekülasyon ve kaos amaçlı bu tür uydurma haberlere itibar edilmemelidir. Camiamızda infial yaratmak, fitne ateşini harlamak için ortaya atılmış olan bu maksatlı iddia, alçakça üretilmiş bir yalandan ibarettir.

Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli'nin sağlık durumu, kendisinin siyasetten uzaklaşmasını umanları ye'se sürükleyecek, meydanı boş bulmayı bekleyenleri hayal kırıklığına uğratacak kadar iyidir."

Yorumlar (0)