MHP Lideri Bahçeli: Uzman Çavuşların Kadroya Alınması Milli Hedeftir

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli uzman çavuşların özlük haklarına ilişkin çeşitli açıklamalarda bulundu. Bahçeli açıklamalarında uzman çavuşların kadroya alınmalarının milli hedef olduğunu vurguladı.

GÜNDEM 09.10.2018, 11:11
MHP Lideri Bahçeli: Uzman Çavuşların Kadroya Alınması Milli Hedeftir

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin haftalık grup toplantısında yaptığı konuşmasında uzman çavuşların özlük haklarına da değindi. 

UZMAN ÇAVUŞLARIN KADROYA ALINMASI HEDEFTİR

MHP genel Başkanı Devlet Bahçeli yaptığı açıklamalarında yurdun her köşesinin mateme büründüğünü uzman çavuşların kadroya alınması, özlük haklarının düzeltilmesi tarihi ve milli bir hedef olduğunu vurgulayarak "Kahramanlar mahcup kalamaz, yüz üstü bırakılamaz" dedi.

Konu ile ilgili olarak MHP Lideri Devlet Bahçeli açıklamalarının devamında terörizmi milletimizle hesaplaşma vasıtası görenler Türkiye'nin ne gerçek dostu ne de müttefiki olduğunu ifade ederek Türk milletinin teröre boyun eğmeyeceğini vurguladı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

Vatanımızda gözü olanlar geleceğimize pranga vurmaya kalkanlar içine düştükleri durumun ağır faturasına katlanmıştır. Bugüne kadar amaçlarına vasıl olamamışlardır. Terörizmi milletimizle hesaplaşma vasıtası görenler Türkiye'nin ne gerçek dostu ne de müttefikidir. Türk milleti teröre boyun eğmez, eğmemiştir.

Batman'da 8 kahramanımız şehit düştü. Yurdumuzun her köşesi mateme büründü. Bizim için uzman çavuşların kadroya alınması, özlük haklarının düzeltilmesi tarihi ve milli bir hedeftir. Kahramanlar mahcup kalamaz, yüz üstü bırakılamaz.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (2)
D.H.M.İ KİT İŞÇİSİ 1 yıl önce
ki̇tlere kadro sayin yetki̇li̇ler halk unutmadi sözler tutulsun
Mabel 1 yıl önce
Kamuda çalışan bütün 4B li personele secim beyannamesinde kadro sözü verilmişti sadece belirli bir kesim hedef alınmamalı.