MHP Lideri Devlet Bahçeli Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Yönetimini İstifaya Çağırdı!

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli; Eskişehir Osmangazi Üniversitesine saldırı düzenleyerek; 4 kişiyi tabancayla öldüren Bayar'a şerefsiz niteliğinde bulundu. Devlet Bahçeli diğer yandan üniversite yönetimini istifaya çağırdı.

GÜNDEM 10.04.2018, 11:39 10.04.2018, 11:50
MHP Lideri Devlet Bahçeli Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Yönetimini İstifaya Çağırdı!

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin Meclis'te düzenlenen grup toplantısında açıklamalarda bulundu. Bahçeli diğer yandan Osmangazi Üniversitesinde yaşanan 4 kişinin vefat ettiği saldırıyı eleştirerek ağır cümlelerde bulundu.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin açıklamalarından satır başları;

"Osmangazi Üniversitesinde görevlendirlen şahıs akademisyenlerimizi zalimce katletmiştir. Olayın her bir yanı dikkate alındığı süreçte üzüntümüz kadar kaygımız artıyor. Görevlerinn başında uğradıkları saldırıda yaşama veda eden kardeşlerimize rahmet dileklerinde bulunuyorum.

Üniversite yaşamı; tartışmalı olmasının yanı sıra, şahsiyet ve ahlakı sancılı, sosyal ve beşeri hayatı sakat ve alçak bir anda gündem maddesi haline getirilmiştir.

4 ailenin umut ve hayallerini yangın yerine çeviren şerefsiz en ağır şekilde ceza almalıdır.

Üniversite yönetimi ayrıca katil ile alakalı olarak yaptığı açıklamada; "Akıl sağlığı yerinde değildi" ifadesinin kullanılması özrü kabahatinden büyük durumdadır.

Madem akıl sağlığı bulunmuyordu? Neden gerekli olan önlemler alınmadı?"

Kamupersoneli.net I ANKARA

Yorumlar (0)