MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin Sağlık Durumu Hakkında Yeni Açıklama Yapıldı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin sağlık durumuyla ilgili son gelişmeyi AK Partili eski milletvekili Şamil Tayyar bir açıklama yaparak duyurdu. Tayyar sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamalarında Devlet Bahçeli'nin son durumunu doktorların ifadesiyle belirtti.

GÜNDEM 04.10.2019, 11:47
MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin Sağlık Durumu Hakkında Yeni Açıklama Yapıldı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin sağlık durumu spekülasyonlara neden oldu. Devlet Bahçeli geçtiğimiz günlerde üst solunum yolları enfeksiyonu dolayısıyla rahatsızlık geçirmiş ve hastanede kısa süreli bir tedavi gördükten sonra evinde istirahate çekilmişti.

Rahatsızlığının sürmesi nedeniyle TBMM açılışına katılamayan Bahçeli'nin yeniden hastanede tedaviye alınmasıyla birlikte sağlık durumunun kötü gittiği yönünde iddialar ortaya atıldı. Konu hakkında MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın açıklama yapmış bu haberlere ateş püskürerek Bahçeli'nin sağlık durumunun iyi olduğunu ifade etmişti.

SAĞLIK DURUMU HAKKINDA YENİ AÇIKLAMA

Bahçeli'nin son durumunu ise AK Parti eski Gaziantep milletvekili Şamil Tayyar Twitter sayfasından duyurdu.

Tayyar açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

"Az önce hastaneyle irtibat kurdum, MHP lideri Bahçeli’nin sağlık kontrolü tamamlanmış, durumu çok iyi, hayati tehlikesi yok. Doktorların ifadesiyle; bir haftaya kalmaz siyaset arenasındaki yerini alır. Geçmiş olsun, Allah yar ve yardımcısı olsun."

Yorumlar (0)