MHP'liler Meral Akşener'i Evinin Önünde Protesto Etti! Şok Görüntüler

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in evinin önünde gerginlik yaşandı. MHP'li oldukları iddia edilen bir grup Meral Akşener'in evinin önünde "Bozkurtlar burada!" diye slogan attı.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin gün içerisinde yaşadıkları söz düellosunun ardından Milliyetçi Hareket Partisi'ne üye oldukları iddia edilen bir grup protesto gösterisi düzenlediler. 

Meral Akşener'in evinin önünde gerçekleştirilen protesto gösterilerine ise İYİ Parti Lideri Akşener çok sert tepki gösterdi. 

MERAL AKŞENER'İN EVİNİN ÖNÜNDE PROTESTO

MHP lideri Devlet Bahçeli, gün içerisinde sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunmuş ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i eleştirmişti. Bahçeli’nin “Bu hanımefendiye son ihtarım, bölmek ve yok etmek istediğin MHP’ye karşı sinir ve sınırları ihlal eden vandal tutumuna devam edersen sonuçlarına katlanmak zorunda kalırsın. Demedi deme” sözlerine Akşener de kısa sürede cevap vermiş mesajına da adresini yazmıştı.

Meral Akşener'in bu açıklamasının ardından ise bir grup Akşener’in evinin önüne giderek slogan atmaya başladı. Akşener de gruba sert tepki gösterdi. Yaşanan o anlar kameralar tarafından da kaydedildi. Akşener daha sonra bu videoyu sosyal medya hesabından paylaştı. Akşener mesaja Bahçeli’yi de etiketleyerek, “Başka anaların çocukları üzerinden yiğitlik olmaz. Yüreğin yetiyorsa kendin gel, bekleriz” ifadelerini kullandı.

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2018, 12:50
YORUM EKLE