MHP Samsun İl Başkanı Tekin, Ülkücüleri Tehdit Etti

MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin partiden istifa ettikleri açıklayan 5 Meclis üyesini tehdit etti.

MHP Samsun İl Başkanı Tekin, Ülkücüleri Tehdit Etti

Meral Akşener'in kuracağı yeni parti MHP'de depremlerin devam etmesine neden oluyor.

Samsun Büyükşehir Belediye Meclisi üyeleri Recep Güleroğlu, Ali Şener, Mücahit Uydu, Ali Kaplan ve Canik MHP Meclis üyesi Mustafa Keleş, MHP'den istifa ettiklerini açıkladılar.

Bu Vebali Ödemeyecekler

MHP Samsun İl  Başkanı Taner Tekin istifa eden meclis üyeleriyle alakalı bir açıklama yaptı. Tekin'in açıklaması söyle;

"Ülkücülerin helal oylarını siyasi rant malzemesi yaparak başka bir partiye taşıma amacı ile istifa eden zatlar iyi bilmelidir ki, bu vebali ne bu dünyada nede ahrette ödeyemeyecekler"

3 Kişi Gider 100 Kişi Gelir

Başkan Tekin açıklamalarına şu şekilde devam etti;

"Kendisini bu kutlu davadan daha büyük gören, kerameti kendinde zanneden zavallıların taşıyamadıkları Milliyetçi Hareket Partili olma onuru anlaşılıyor ki kendilerine ağır gelmiştir. Bu hareketin kapısı Türk milletinin şerefli her bir ferdine sonuna kadar açıktır. 3 kişi gider, 100 kişi gelir. Bunun en açık örneği de yaklaşık 1 buçuk yıllık zaman zarfı içerisinde sadece ilimizde partimize üye olarak yanımızda saf tutan 2 bin civarında insanın MHP'yi tercih etmesidir"

İhanetin Bedelini Ödeyecekler

Taner Tekin başka partiye gitmeye hazırlanan üyelere son olarak şu açıklamayı yaptı;

"Ülkücülerin helal oylarını siyasi rant malzemesi yaparak başka bir partiye taşıma amacı ile istifa eden zatlar iyi bilmelidir ki, bu vebali ne bu dünyada nede ahrette ödeyemeyecekler. Aralarında kişiliğine bu tavrı yakıştırmadıklarımız olduğu gibi, tam da kendilerine yakışır şekilde davrananlar da var.Ne acıdır ki istifa edip başka partiye gitmeye hazırlanan bazı meclis üyelerinin 2014 yerel seçimlerinde MHP'nin başarısızlığında büyük pay sahibi oldukları kamuoyu tarafından da bilinmektedir. Bu kişilerin farklı hesaplarla meclis üyesi listesine kimler tarafından, hangi kumpaslarla yazıldığı da ülkücüler tarafından iyi bilinmekte ve bu yaptıkları çifte ihanetin de bedelini ödeyeceklerini unutmamalılar."

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2017, 17:57
YORUM EKLE