Milletimiz Ne Derse O Olacak

GÜNDEM 16.07.2016, 13:15 31.01.2019, 12:56
Milletimiz Ne Derse O Olacak

Hiçbir Cemaat Artık Devletin Üstünde Olamayacak:  Evet hiçbir yapı, örgüt, paralel oluşum devletin üstünde yer bulamayacak ve yer alamayacaktır. Devlet, tüm kurumlarda temizlik yaparak paralel belasından millet olarak kurtulacağız. Emniyette, sağlıkta, eğitimde, bürokraside halen tutunan paraleller süratle temizlenecektir. Biraz sabra, biraz da sağduyuya ihtiyacımız var ama en önemlisi de birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var. 

Bu Bir Darbe Değildir, Bir Terör Saldırısıdır: Darbelerde meclis bombalanmaz, sokaklarda patlama olmaz. Helikopterlerle etrafa ateş açılmaz. Bu bir terör saldırısıdır kesinlikle. Bu saldırıyı milletimiz affetmeyecektir. Pisliğe bulaşanlar, devletin itibarını zedeleyenler, askeri-polisi birbirine kırdıranlar, akıl yoksunu gözü dönmüş çeteler kanunlar önünde hesap verecektir ve ağır cezaları alacaktır. Kimsenin gözün yaşına bakılmayacaktır. 

Mesele Sadece AK Parti’nin Değil: Sadece AK Partililer değil, ülkücüler ve ulusalcılar da darbeye direndi, direniyor. İşte görmek istediğimiz tablo bu. Bu teşebbüs sadece Cumhurbaşkanımıza yapılmamıştır, bu kalkışma sadece AK Parti Hükümetine yapılmamıştır, bu terör girişimi millete yapılmıştır. Hangi görüşten, hangi partiden olursak olalım, gün devletimize ve milletimize sahip çıkma günüdür. 

Asıl Darbeyi Millet Yaptı: Darbenin nasıl yapılacağını halkımız gösterdi. Bundan sonra da darbeyi sadece millet yapacaktır. İçimizdeki hainlere, düşmanlara asıl darbeyi milletimiz vurmuştur. Geceden beri nöbet tutan kahraman Türk Halkı asıl darbeyi yapmıştır. Devletine, devlet yöneticilerine, Başkomutanına sahip çıkarak Türk halkı vatanına sahiplenmiştir, demokrasiye sahip çıkmıştır. Türk halkı, basınımız, kahraman ordumuz, siyasi partilerimiz, emniyet teşkilatımız ele ele vererek çeteyi püskürtmüş hatta çökertmiştir. 

Bugün hepimiz için bir sınav. Basın için sınav, siyasi partiler için sınav. Bizler için sınav. Bugün demokrasiye sahip çıkma günüdür. Halkımız hem sokakta hem de sosyal medyada demokrasiye ve Cumhuriyete sahip çıkmıştır. Sosyal medyada yapılan paylaşımlarla bakın milletimiz ne düşünüyor, bakın milletimiz ne istiyor? Millet ne derse o olur, sonsuza kadar da öyle olacak. 

Tükürün milleti alçakça vuran darbelere! 

Tükürün onlara alkış dağıtan kahbelere!  (Mehmet Akif Ersoy)

Ne demişti Süleyman Şah: “Biz Kayılar Allah'a sığınırız! Senin orduların ondan büyükse gel, biz obamızda bekliyor olacağız.”

Yıllardır "Allah rızası için" diyerek dilendiniz

Topladığınız kurban derileri paralarıyla okudunuz, çalıntı sorularla adam oldunuz. Halkın uçaklarıyla üzerinde uçtunuz.

Bu nasıl bir öfke, nasıl kibir... 

90 ocağa düşürdüğünüz, o ateş en sevdiklerinizin kalbine düşsün. Allah sizi kahreylesin..

Arkadaş! Yurduma alçakları uğratma sakın; Siper et gövdeni, dursun bu hayasızca akın.

Evet, artık sözün bittiği yerdeyiz. Türk milletinin artık tahammülü kalmamıştır. Tüm terör örgütleriyle mücadelede “idam cezası” talebi artıyor, vatanını ve milletini seven tüm halkımız “idam” demeye başladı. Yüce meclisimize saldırdılar ve meclisimizden o kararın er geç çıkartılması için baskı olacaktır.. Devletimiz en doğru kararları süratle alacaktır. Milletimiz ne derse o olacaktır. 

Yorumlar (0)