Milli sporcu İstanbul'da dehşet saçtı! 1 kişiyi bıçaklayarak öldürdü 2 kişiyi yaraladı

İstanbul'da milli sporcu dehşet saçtı!. Kız arkadaşıyla eğlence mekanından çıkan milli kick boksçu, kendilerine yan baktıkları gerekçesiyle 2 kişiyi önce darp etti ardından yakaladığı bir kişiyi bıçaklayarak öldürdü.

GÜNDEM 08.09.2019, 17:51 08.09.2019, 18:16
Milli sporcu İstanbul'da dehşet saçtı! 1 kişiyi bıçaklayarak öldürdü 2 kişiyi yaraladı

İstanbul Kadıköy'de milli kick boksçu, iddialara göre kendilerine yan baktıkları gerekçesiyle motosikletli iki kişiyle önce tartıştı ardından bu kişileri darp etti. Kaçan kişileri takip eden milli sporcunun, yakaldığı bir kişiyi bıçaklaması sonucu Ömer Özdemir hayatını kaybetti. 

Kadıköy'de meydana gelen olayda, iddialara göre milli kick boksçu Berke Şahin, kız arkadaşıyla, yakın arkadaşlarının doğum gününü kutlamak için bir eğlence mekânına gitti.

Şahin, parti çıkışında, kendilerine yan baktıkları gerekçesiyle oradan geçen bir motosiklet üzerindeki iki kişiyle tartışmaya başladı. Tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü ve milli sporcu kavga ettiği kişileri darp etmeye başladı.

Daha sonra iki kişi motosikletle olay yerinden kaçtı. Hırsını alamayan kick boksçu, o sırada yanına gelen 2 motosikletli arkadaşından birinin  motosikletinin arkasına binerek kaçan kişileri kovalamaya başladı. Berke Şahin, kaçan motosikletlilerden birinin indiğini ve yaya olarak kaçmaya başladığını fark etti.

Şahin ve diğer motosikletteki arkadaşlarından biri, motosikletten inerek kaçan kişiyi yaya olarak kovalamaya başladı. 

Şahin'in arkadaşı kaçan kişiyi bir otoparkta yakaladı ve darp etmeye devam etti. Arkadan gelen Şahin de yerdeki kişiye vurmaya başladı.

Yakaladığı kişiyi darp ettikten sonra bıçaklayan Şahin motosiklete binerek olay yerinden ayrıldı. Adının Ömer Özdemir olduğu belirlenen yaralı, Şahin gittikten sonra ayağa kalktı. Otoparkta bulunan görevli sağlık ve polis ekiplerine haber verirken,  yaralı tekrar yere yığıldı.

 Ömer Özdemir (24) olay yerine gelen ambulansla Haydarpaşa Numune Hastanesine kaldırıldı. Özdemir, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. 

MİLLİ SPORCU GÖZALTINA ALINDI

Olayda elinden yaralanan Şahin, tedavi olmak için gittiği Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. Milli sporcu Berke Şahin'in, emniyetteki işlemlerinin ardından İstanbul Anadolu Adliyesi'ne sevk edileceği öğrenildi.

Yorumlar (5)
Gulay Donbekci 1 hafta önce
Böyle biri milli sporcu olamaz olamamış zaten olabilene öfke kontrolü denen şeyin farkına çoktan varır ve spor üstelik king baskı sporunun bu tür bir eğitimi çoktan haletmesi gerekirdi.
Derviş - Allah'ın kulu 1 hafta önce
İnsanları da tahrik ediyorlar ama, neden bakıyorsun insanlara birazda kaşınıyor birileri, kickbox yapan arkadaşta yanlış yapmış oda ayrı bir komedi.
Meo 1 hafta önce
Ben sporcunun ZEKİ çevik ve AHLAKLI sını severim
TUNCAY 1 hafta önce
milli sporcuymuş peh.... Ulen dövmüşssün zaten bıçaklamak da neyin nesi.. Milli barzo...
Emin 1 hafta önce
Keşke böyle sporlarla uğraşan herkesi hapse atsalar