Muharrem İnce: Partimin Bir Oy Fazlasını Alması İçin Çalışacağım

Muharrem İnce gündeme ilişkin çeşitli açıklamalarda bulundu. Muharrem İnce açıklamalarında partisinin bir oy fazlasını alması için çalışacağını ifade etti. Detaylar haberimizde...

GÜNDEM 09.09.2018, 18:17
Muharrem İnce: Partimin Bir Oy Fazlasını Alması İçin Çalışacağım

CHP İzmir İl Örgütü üyeleri, partinin 95’inci kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında, Cumhuriyet Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı’na çelenk bıraktı. Bunun yanı sıra Muharrem İnce çeşitli açıklamalarda bulundu.

"1 OY FAZLASI İÇİN ÇALIŞACAĞIM"

Muharrem İnce'ye gazeteciler tarafından bugün Ankara’da da CHP’nin kuruluş yıl dönümü kapsamında program olduğunun hatırlatıl bunun üzerine Muharrem İnce böyle bir davet geldiği için İzmir’e geldiğini ifade ederek şu açıklamalarda bulundu:

"İzmir de bizim Ankara da bizim. Ne fark eder? Ankara’da da olurum, İzmir’de de olurum. Ankara’da 16 sene oldum zaten. Bırakın da bir kez de İzmir’de olayım"

Ayrıca Muharrem İnce yerel seçimler hakkında da değerlendirmelerde bulundu. Bu konu hakkında Muharrem İnce açıklamalarında gençlik kolu başkanı olduğunu ilçe sekreteri olduğunu, ol başkanı olduğunu ve parti meclis üyesi ile grup başkanvekili olduğunu vurguladı. Muharrem İnce 40 senesinin partide geçtiğini ifade ederek "Önümüzdeki yerel seçimlerde partimizin 1 oy fazla alması için var gücümle çalışacağım. 1 oy fazla almak için ne gerekiyorsa onu yapacağım" dedi.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (0)