Muharrem İnce Yineledi: Sözleşmeli Öğretmenlik Kaldırılacak

CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce Konya Ereğli'deki mitingde konuşma yaptı. Muharrem İnce konuşmasında sözleşmeli öğretmen açıklamasını yineledi ve sözleşmli öğretmenliği kaldıracaklarını ifade etti. Konu ile ilgili olarak tüm detaylar haberimizde...

GÜNDEM 14.05.2018, 15:11 14.05.2018, 15:28
Muharrem İnce Yineledi: Sözleşmeli Öğretmenlik Kaldırılacak

CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Konya Ereğli'deki mitingde konuştu. Muharrem İnce mitingde yaptığı konuşmasında sözleşmeli öğretmen açıklamasını yineledi. Bu konu ile ilgili olarak tüm detayları kamupersoneli.net olarak okuyucularımızla paylaşıyoruz.

Muharrem İnce yaptığı açıklamalarında "16 senedir aynı doktora gidiyorsan hala iyileşemediysen kalp krizinden gidersin. Yapılacak iş doktoru değiştireceksin. Ekonomi iyiye gidiyor diyor. 53 milyar dolar cari açık var, genç işsizlik yüzde 20'lerde. Dolar dördü geçti, beşi geçti. Üniversitede okuyan gençler fizik öğretmeni Muharrem Abi'nizin sözüdür." ifadelerine yer verdi. 

GENÇLERE 500 TL

Bunun yanı sıra Muharrem İnce açıklamalarının devamında emeklilere bayramlardan önce 1000 TL ikramiye verilmesinin yanı sıra gençlere de 19 Mayıs'ta Gençlik Bursu, 29 Ekim’de cumhuriyet bursu verileceğini ve bu bursun da 500 TL olacağını ifade etti.

Ayrıca CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce öğrenci kimliği gösteren her çocuğun müzelere ücretsiz gireceğini belirterek beka sorunu varsa istikrarın olmadığını ifade etti. Ayrıca sözleşmeli öğretmenler hakkındaki açıklamalarını yineledi.

SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMEN AÇIKLAMASI

Muharrem İnce sözleşmeli öğretmenler hakkındaki açıklamalarında "Meslektaşlarıma bir şey söyleyeyim. sözleşmeli öğretmenliği kaldıracağız kadrolu olacak. Performansı kaldıracağız." dedi.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (0)