Nöbetçi noter listesi açıklandı! Türkiye Noterler Birliği 16 kasım cumartesi açık noter listesini yayınladı

Türkiye Noterler Birliği tarafından her hafta sonu olduğu gibi 16 kasın cumartesi günü görev yapacak nöbetçi noter hangileri olduğu açıklandı. Yayınlanan nöbetçi noter listesinde görev yapacak noterler şehir şehir sıralandı. Yapılan açıklama sonrasında 16 kasım cumartesi hangi noterlerin nöbetçi noter olduğu belli oldu. Nöbetçi noter hangileri ve noter işlemleri hakkındaki detaylar haberimizde...

GÜNDEM 14.11.2019, 21:50
Nöbetçi noter listesi açıklandı! Türkiye Noterler Birliği 16 kasım cumartesi açık noter listesini yayınladı

Türkiye Noterler Birliği tarafından her hafta sonu görev yapacak nöbetçi noter listesini resmi internet sitesinde açıklanıyor. Hafta içi mesailerinde yoğunluk yaşayan vatandaşlar noter işlemi yaptırmak için merakla 16 kasım cumartesi nöbetçi noter hangileri? sorusunun cevabını arıyor. 

NÖBETÇİ NOTERDE DE YAPILIYOR

İstanbul nöbetçi noter başta olmak üzere Ankara nöbetçi noter ve İzmir nöbetçi noter vatandaşlar tarafından en fazla aranan nöbetçi noter arasında yer alıyor. Hafta sonu görev yapan nöbetçi noterler sayesinde vatandaşlar sıkıntı çekmeden noter işlemlerini yapıyor.

NÖBETÇİ NOTER UYGULAMASI SEVİLDİ

Adalet Bakanlığı ve Türkiye Noterler Birliği tarafından gündeme getirilerek uygulamaya konan nöbetçi noter uygulaması vatandaşlar tarafından da yoğun ilgi gördü. Haftaiçi mesaisinden fırsat bulamayan vatandaşlar hafta sonu rahatlıkla noter işlemlerini yaparak zaman kazanıyor. Bundan dolayıda genellikle hafta içinde zamanlarını diğer kamu kurum ve kuruluşlarındaki işlemlerini yapıyor.

NOTER ÇALIŞMA SAATLERİ?

Türkiye Noterler Birliği'ne bağlı olan nöbetçi noterler hafta sonu çalışma saati olarak da sabah saat 10.00 ila 16.00 arasında hizmet veriyor.

Nöbetçi noter listesine aşağıda vermiş olduğumuz sorgu linkinde bulunan sayfadan ulaşabilirsiniz

NÖBETÇİ NOTER SORGULAMA LİNKİ:

https://portal.tnb.org.tr/Sayfalar/NobetciNoterBul.aspx

Yorumlar (0)