banner731

Nöbetçi noter listesi açıklandı! Türkiye Noterler Birliği 9 kasım cumartesi açık noter listesini yayınladı

Hafta sonu da Noter işlemlerini yapacak vatandaşlar için nöbetçi noter hangileri olduğu merak konusu olmuştu. Türkiye Noterler Birliği tarafından merakla beklenen nöbetçi noter listesi yayınlandı. Yayınlanan nöbetçi noter listesine göre 9 Kasım cumartesi günü açık olarak çalışacak nöbetçi noterler belli oldu. 9 kasım cumartesi nöbetçi noterlerini merak edenler için detaylar haberimizde...

GÜNDEM 07.11.2019, 21:42
Nöbetçi noter listesi açıklandı! Türkiye Noterler Birliği 9 kasım cumartesi açık noter listesini yayınladı

Türkiye Noterler Birliği tarafından her hafta sonu görev yapacak nöbetçi noter listesi yayınlanıyor. Noter işlemi yaptırmak isteyen vatandaşlar da merakla 9 kasım cumartesi nöbetçi noter hangileri? sorusunun cevabını arıyor. 

NOTER İŞLEMLERİ NÖBETÇİ NOTERDE DE YAPILIYOR

İstanbul nöbetçi noter başta olmak üzere Ankara nöbetçi noter ve İzmir nöbetçi noter vatandaşlar tarafından en fazla aranan nöbetçi noter arasında bulunuyor. Nöbetçi noter sayesinde vatandaşlar haftaiçinde olduğu gibi hafta sonu da rahatlıkla işlemlerini yaptırıyor. 

NÖBETÇİ NOTER UYGULAMASINI VATANDAŞLAR SEVDİ

Nöbetçi noter uygulamasını seven vatandaşlar zaman zaman hafta içi işlemlerini hafta sonu çalışan noterlere yaptırarak hafta içinde de mesaiden zaman kazanıyor.

NOTER ÇALIŞMA SAATLERİ?

Türkiye Noterler Birliği'ne bağlı olan nöbetçi noterler hafta sonu çalışma saati olarak da sabah saat 10.00 ila 16.00 arasında hizmet veriyor.

Nöbetçi noter listesine aşağıda vermiş olduğumuz sorgu linkinde bulunan sayfadan ulaşabilirsiniz

NÖBETÇİ NOTER SORGULAMA LİNKİ:

https://portal.tnb.org.tr/Sayfalar/NobetciNoterBul.aspx

Yorumlar (0)