OHAL Komisyonuna Yapılacak Başvurular Sona Eriyor!

Olağanüstü Hal İşlemleri İnceleme Komisyonu'na yapılacak olan başvurular 5 Eylül 2018 tarihinde (bugün) sona eriyor. İşte konuyla alakalı olarak tüm detaylar.

OHAL Komisyonuna Yapılacak Başvurular Sona Eriyor!

Olağanüstü Hal İşlemleri İnceleme Komisyonu'na başvurularda sona gelindi. Başvurular bugün sona eriyor.

Bilindiği gibi OHAL kapsamında, 8 Temmuz 2018'de tarihinde çıkarılan 701 sayılı KHK ile haklarında doğrudan işlem tesis edilen gerçek ve tüzel kişilerce yapılan elektronik ortamdaki başvuru işlemlerinin bugün sona eriyor.

Diğer yandan başvuru yapacak olanlar; başvuru için "https://ohalkomisyonu.basbakanlik.gov.tr" adresinden alacakları başvuru formlarını, imzalanarak, ekinde ibraz edilecek belgelerle valiliklere veya ilgili kuruma teslim edibilecekler.

Ayrıca; başvuru belgeleri buradaki görevlilerce onaylanacağı duyuruldu.

Söz konusu başvurularda ise; başvuru ve alındı belgesi düzenleme işlemlerinin, bugün mesai saati bitimine kadar tamamlanması gerekmekte.

Kamupersoneli.net I ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 05 Eylül 2018, 16:38
YORUM EKLE