Okul Yolunda Vahşet! Kızı Kucağında Öldü

Balıkesir'in Edremit İlçesi'nde meydana gelen olayda, ilkokulda öğrenim gören kızını okula götüren anne ve kızı silahlı saldırıya uğradı.

Okul Yolunda Vahşet! Kızı Kucağında Öldü

Olay, Balıkesir'in Edremit İlçesi Gazicelal Mahallesi'nde meydana geldi.

Zanlı, Annenin Arkadaşıymış

Milliyet'in haberine göre; İlkokulda öğrenim gören kızı Zeynep Çeliksoy'u (7) okula bırakmak için evden ayrılan anne Zeliha İrvanlıoğlu Çeliksoy silahlı saldırıya uğradılar.

Okul yolunda silahlı saldırı düzenleyen M.S.M.'nin anne Zeliha Çeliksoy'un arkadaşı olduğu iddia ediliyor.

Küçük Zeynep Olay Yerinde Can Verdi

Anne ve kızı okula giderken, okul yolunda yollarını kesip pompalı tüfekle ateş açan M.S.M. kız çocuğunu öldürürken, anneyi de ağır bir şekilde yaralayarak olay yerinden otomobili ile kaçtı.

M.S.M.'nin açtığı ateş ile kalçasından yaralanan anne ölümden son anda kurtuldu ancak kızı kendisi kadar şanslı değildi. Kızı Zeynep başından ve vücunun çeşitli bölgelerinden vurularak olay yerinde hayatını kaybetti.

Öğretmenleri ve Arkadaşları Şok Yaşadı

Yaralı anne Zeliha Çeliksoy olaydan hemen sonra olay yerine gelen ambulans ile Edremit Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Emniyet mensupları olayda adı geçen zanlı M.S.M.'nin yakalanması için çalışma başlattı.

Olaydan sonra küçük Zeynep'in hayatını kaybbetiğini öğrenen okul arkadaşları ve öğretmenleri büyük bir şok yaşadılar ve yaşanan olaya inanamadılar.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2017, 16:25
YORUM EKLE