Ordu'da Yaşanan Sel Felaketinden Acı Haber Geldi

Ordu'da yaşanan sel felaketinin etkileri devam ederken bölgeden acı bir haber geldi. Ordu'nun İkizler İlçesinde bir vatandaş etkili olan yağışın ardından oluşan sele kapılarak hayatını kaybetti.

GÜNDEM 09.08.2018, 19:10
Ordu'da Yaşanan Sel Felaketinden Acı Haber Geldi

Ordu'da yaşanan sel felaketinde acı haber geldi. Bir vatandaş şehirde etkili olan yağışın ardından oluşan sele kapıldı. Bölgeden daha sonra gelen bilgilerde ise sele kapılan vatandaşın cansız bedenine ulaşıldığı öğrenildi. İşte detaylar;

ORDU'DA BİR KİŞİ SELE KAPILARAK HAYATINI KAYBETTİ

Ordu'da etkili olan yağış ve sonrasında meydana gelen sel felaketi can aldı. Ordu'nun İkizce ilçesinde bir vatandaşın sel sularına kapıldığı haberi geldi. Olayın yaşandığı bölgeye hemen AFAD ekipleri sevk edilmiş ve arama kurtarma çalışmaları başlatıldı. Başlatılan çalışmalar sonucu ise 56 yaşında olduğu öğrenilen vatandaşın cansız bedenine ulaşıldı. Habertürk TV canlı yayınına bağlanan İkizce Belediye Başkanı Bahri Söğüt konuya dair açıklamalarda bulundu. Bahri Söğüt yaşanan can kaybına ilişkin açıklamasında, sele kapılan vatandaşın 56 yaşında olan Bayram Sekmen olduğunu ve cansız bedenine ulaşıldığını söyledi. 

Ordu'da devam eden yağışlar bölgede son yılların en büyük sel felaketine yol açmıştı. Özellikle Ünye ilçesi selden çok etkilenmiş ve ilçede bulunan 8 köprü yıkılmıştı. Bölgede yaşanan heyelanlar büyük maddi kayba neden olurken vatandaşlar ise çok zor durumlarda kaldılar. 

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (0)