Ortak yayın öncesi Ekrem İmamoğlu ile İsmail Küçükkaya otelde görüştü mü? Nagihan Alçı'dan flaş iddia

Habetürk TV Türkiye'nin nabzı programında konuşan Nagihan Alçı yayından 2 gün önce Ekrem İmamoğlu'nun bir otelde İsmail Küçükkaya ile görüşüldüğü bilgisini aldığını iddia etti.

GÜNDEM 17.06.2019, 21:01 17.06.2019, 21:05 Mehmet Fatih Demir
Ortak yayın öncesi Ekrem İmamoğlu ile İsmail Küçükkaya otelde görüştü mü? Nagihan Alçı'dan flaş iddia

İsmail Küçükkaya'nın dün gece moderatörlüğünü yaptığı Binali Yıldırım ile Ekrem İmamoğlu ortak canlı yayın için Nagihan Alçı'dan flaş iddia geldi.

Dün tüm Türkiye'nin ekranlara kilitlendiği tarihi yayın olan İmamoğlu, Binali Yıldırımortak yayını için Nagihan Alçı'dan flaş bir iddia geldi. 23 Haziran 2019 Pazar Günü yapılacak İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminde aday olan Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım katıldığı tarihi programın moderatörlüğünü İsmail Küçükkaya yönetmişti. Habertürk TV'de Didem Arslan'ın yönettiği Türkiye'nin nabzı programına konuk olan Nagihan Alçı ortak yayından 2 gün önce İsmail Küçükkaya ile Ekrem İmamoğlu'nun bir ötelde görüştüğü duyumunu aldığını söyledi.

Alçı, "İsmail Küçükkaya ile Ekrem İmamoğlu, ortak yayından 2 gün önce bir otelde görüşmüşler. Görüşme 1 saat kadar sürmüş. Görüşmeyi görenler olmuş" dedi.

Yorumlar (0)